Barmene tapusi Indrė Burlinskaitė darbą už baro pavertė karšta fotosesija

Indrė Burlinskaitė / „Žvaigždė už baro“ nuotr.
Indrė Burlinskaitė / „Žvaigždė už baro“ nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2016-02-12 15:00
AA

Grupės „Kitokios“ atlikėja ir kūno rengybos trenerė Indrė Burlinskaitė ėmėsi naujos profesijos. Praėjusią naktį ji dirbo barmene, o kartu atliko ir aistringo fotomodelio rolę.

Projekte „Žvaigždė už baro“ 20-ąja dalyve tapusi I. Burlinskaitė ligšiolinę savo patirtį už baro vadina itin kuklia. Paauglystėje jai yra tekę vasaros atostogas praleisti dirbant barmene ir padavėja. Tačiau tų trijų mėnesių merginai užteko, kad įsitikintų, koks sunkus yra barmeno darbas.

„Barmeno darbe tu nuolat būni dideliame triukšme, apsuptas žmonių. Be to, tai yra naktinis darbas. Visa tai mane būtų pernelyg sunku ir nuolat to dirbti negalėčiau, – sakė I. Burlinskaitė ir pasidžiaugė, kad projekte „Žvaigždė už baro“ jos „pamaina“ truko tik kiek daugiau nei tris valandas. – Kokteiliai mano racione dažniau būna baltyminiai nei alkoholiniai, o klubai – ne naktiniai, bet sporto, kuriuos aš taip mėgstu. Džiaugiuosi būdama čia, nes į kokteilių barus užsuku išties retai. Dažniausiai – koncertuodama.“

Indrė Burlinskaitė / „Žvaigždė už baro“ nuotr.
Indrė Burlinskaitė / „Žvaigždė už baro“ nuotr.

Pasak I.Burlinskaitės, jos barmeno idealas – estetiškos išvaizdos, dėmesingas, puikios nuotaikos ir savo darbą nepriekaištingai atliekantis profesionalas. Dailių kūno formų naujokė per savo pasirodymą kokteilių bare „Basement by BarBar‘a“ jautėsi atitikusi pirmuosius tris kriterijus, o dėl ketvirtojo sulaukė pagalbos iš greta dirbusių patyrusių baro vilkų.

Viliokišku žvilgsniu ir šypsena bei skaniais kokteiliais lankytojus žavėjusi vakaro viešnia netruko sulaukti publikos atsako. Tiesa, iki projekto rekordo Indrei gerokai pritrūko – per vakarą ji pagamino pusšimtį kokteilių. Užtat gabumais pozuoti prieš fotoaparatų ir vaizdo kamerų objektyvus I. Burlinskaitė veikiausiai pranoko daugumą projekto „Žvaigždė už baro“ dalyvių.

Indrė Burlinskaitė / „Žvaigždė už baro“ nuotr.

„Kauniečiai – labai mieli žmonės. Kažkada su Greta lankėmės šiame mieste ir sulaukėme labai karšto palaikymo, daugybės komplimentų. Šįkart viskas klostosi lygiai taip pat. Tikrai malonu čia vėl sugrįžti ir dalintis geromis emocijomis“, – pačiame vakarėlio įkarštyje kalbėjo I. Burlinskaitė.

Šįkart I. Burlinskaitė Kaune viešėjo viena, tačiau neatmetė tikimybės, kad ateityje projekte „Žvaigždė už baro“ pasirodys ir jos kolegė Greta Lebedeva. Juolab kad tai būtų dar viena reta proga merginoms vėl apsilankyti laikinojoje sostinėje.

„Žvaigždė už baro“: Indrė Burlinskaitė išbandė barmenės darbą (10 nuotr.)
+4