Beata Tiškevič klauso širdies ir žengia į kitą etapą: „Aš niekaip negaliu meluoti“

Beata Tiškevič pristatė savo knygą
Beata Tiškevič pristatė savo knygą
Šaltinis: Žmonės
2019-01-16 17:36
AA

Žurnalistė, rašytoja ir aktorė Beata Tiškevič tvirtai apsisprendė – nuo šiol „Žinių radijo“ laidoje jos nebeišvysime. Moteris visą savo laiką nori skirti projektui „Nebegėda“, kuris, sulaukęs aplinkinių susidomėjimo, reikalauja nuoširdaus atsidavimo ir kruopštaus darbo.

Naujame Beatos Tiškevič ir Kotrynos Bass Nebegėda.lt tinklalapyje galima rasti ne tik tekstų, bet ir podkastų. Pirmo lietuviško, skirto seksualumui, podkasto epizoduose galima išgirsti istoriko Juozapo Blažiūno pasvarstymus apie tai, kodėl mūsų visuomenėje intymūs klausimai yra apipinti gėda, feministės Margaritos Jankauskaitės įžvalgas seksualinio priekabiavimo tema, psichologės–seksologės Lauros Butvilaitės rekomendacijas, skirtas išnykusio lytinio potraukio atgaivinimui ir kitą naudingą informaciją. 

Prie projekto tobulinimo įtemptai dirbanti Beata Tiškevič atvira – laiko kitiems darbams jai nelieka, todėl ne tik su didžiuliu jauduliu (nes rizikuoja), bet ir šypsena (nes atsiduos ją įkvepiančiai veiklai) ji palieka Žinių radijo laidą.

Beata Tiškevič ir Kotryna Bass / Agnės Papievytės nuotr.

Moteris su visais atsisveikina skirdama jiems gražius padėkos žodžius. 

„Šiandien buvo mano paskutinė laida Žinių radijuje. Labai ačiū visiems pašnekovams, visai Žinių radijo komandai – laisvė ir palaikymas, kuriuos jutau dirbdama su jumis, leido man nuveikti daug šaunių dalykų ir turėti įdomių pokalbių.

Ačiū klausytojams! Jaučiau jus kartu su savimi, o tai, kaip jūs klausėtės laidų, mane dar labiau įgalindavo rizikuoti, ieškoti vis skirtingesnių kampų, nebijoti atsiverti.

Jaučiu, kad visi kartu nuveikėme labai daug.

Kodėl išeinu? Mano širdis dabar priklauso Nebegėda – nors dar finansiškai negyvenu iš šio projekto, nors tai gali būti rizikingas sprendimas, bet mano visa širdis yra šiame projekte ir aš niekaip negaliu meluoti. Vis pagaudavau save, kad galvodavau apie temas podkastui Sultys, apie pašnekovus, kuriuos pakalbinčiau ir nebeišėjo man taip tarp dviejų veiklų būti. Tai priėmiau tokį sprendimą – ne galva, o širdimi. Tai jeigu jums įdomu, ką aš darau, jeigu patinka, kokias temas liečiu, kaip mąstau – tai kviečiu sekti paskui mane į Nebegėdą, įsijungti mūsų tinklalaides Sultys (kurios yra ir spotify, ir visose podkastų programėlėse), stebėti mūsų veiklą – bus ten smagumynų ir siurprizų.“