Beata Tiškevič švenčia 30-ąjį gimtadienį: „Džiaugiuosi visais gyvenimo pokyčiais“

Beata Tiškevič
Beata Tiškevič
Šaltinis: Žmonės
2019-05-20 18:39
AA

Aktorė, rašytoja, viena iš projekto „Nebegėda“ įkūrėjų Beata Tiškevič gegužės 20-ąją mini 30-ąjį gimtadienį. Žinoma visuomenės veikėja prisipažino, kad gražią sukaktį švenčia jau visą savaitę.

„Kiekvieną dieną stengiausi sau padaryti ką nors gražaus: ėjau į masažą, nubėgau 10 kilometrų, įgyvendinau įvairių, sau malonių dalykų. Visą savaitgalį praleidau gražioje vietoje su artimiausiais žmonėmis. O šiandien vakare keliausime į workshopą, kuriame gaminsime žvakes“, – pasakojo Beata ir prisipažino, kad tokią pramogą išbandys pirmą kartą.

„Man labai patinka žvakių kūrėjai Vilius ir Marius. Jie yra nuostabūs. Man patinka jų kūriniai ir jie mane bei artimus man žmones pakvietė kiekvienam pasidaryti po asmeninę žvakę“, – pasakojo ji.

Šie metai B. Tiškevič – kupini pokyčių. Beata paliko radijo laidų vedėjos darbą „Žinių radijuje“ ir visa galva pasinėrė į naują savo projektą – „Nebegėda“. Kalbėdama su Žmonės.lt ji prisipažino, kad šiais pokyčiais labai džiaugiasi.

Karolina Meschino ir Beata Tiškevič/K. Mankausko nuotr.
„Anksčiau aš dirbau labai daug darbų – persiplėšdavau. Turėjau daug įvairiausių trumpalaikių projektų. Tačiau vis bijojau rizikuoti ir sukurti kažką savo. „Nebegėda“ – projektas, kuriam reikia skirti labai daug savo laiko, labai daug metų. Tačiau išdrįsau rizikuoti, pasinerti į tai atvira širdimi, išeiti iš kitų darbų ir nerti į nežinomybę. Aš noriu, kad šis projektas dar labiau augtų, kad mes plėstumėmės, kad mums gerai sektųsi. Kol kas daugiausiai mūsų projekte dirba moterys. Norėčiau, kad ir pačios augtume kaip asmenybės, nes į „Nebegėda“ aš žiūriu ne tik kaip į projektą – tai tarsi mano dvasinė mokykla“, – sakė ji.
Lyčių lygybės apdovanojimo pretendentės Beata Tiškevič ir Kotryna Bass/Organizatorių nuotr.

Nenuostabu, kad ir ateinančiais metais Beata daugiausiai dėmesio žada skirti „Nebegėda“ projektui. „Aš įsivaizduoju, kad tai yra panašiai kaip turėti beveik vienerių metų vaiką – jam dar labai reikia daug meilės, šilumos ir dėmesio“, – šypsojosi B. Tiškevič.

Kalbėdama apie asmeninį gyvenimą rašytoja prisipažino, kad apie vestuves su mylimuoju režisieriumi Sauliumi Baradinsku kol kas neplanuoja. „Mes gyvenime šiek tiek kitaip“, – juokėsi ji. „Su Sauliumi mes labai daug dėmesio investuojame į augimą tiek kartu, tiek atskirai. Žiūrime ką dar drauge galime nuveikti – neseniai nuėjome 25 kilometrų žygį. Dabar galvojame nueiti 40-50 kilometrų. Labai stengiamės vienas kitą pažinti, skatiname vienas kitą kelyje į savo svajones. O vestuvės – ar jos bus rytoj, ar poryt – iš esmės nieko nekeičia. Vestuvės yra simbolinis aktas, man nelabai stipriai rūpi kada jos įvyks“, – kalbėjo ji.
Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas / Newmood.lt nuotr.
Padidėjęs metų skaičius Beatai reiškia daug. Žinoma moteris prisipažino gyvenanti ciklais ir visuomet stengiasi peržvelgti prabėgusius metus. „Įžengiau į kitą dešimtmetį ir vis galvoju ką man tai reiškia ir apie ką yra mano trisdešimtieji. Man jie yra apie grynumą – pasirenku turėti mažiau, bet giliau, tvirčiau ir kad tai truktų ilgesnį laiką. 20-ieji buvo apie labai labai daug. Buvo daug išsitaškymo. Buvo ir ne ten nueita ir pragrybauta. Jaučiu, kad į 30-uosius įžengiau su mažučiu rankiniu lagaminėliu, kuriame sudėta lygiai tiek, kiek man reikia. Nedaugiau. Visomis prasmėmis – jausmų, ryšių su žmonėmis, darbų ir daiktų mano gyvenime apmažėjo. O šiaip man labai džiugiu, kad pasiekiau tokį gyvenimo etapą, kai jaučiausi tvirtesnė ir arčiau žemės“, – kalbėjo Beata ir pridėjo, kad gimtadienio proga sau palinkėtų tik ramybės.