„Beissoul & Einius“ duetui publika atidavė ištaškyti savo sielas

Beissoul & Einius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Beissoul & Einius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-07 22:04
AA

Žinia apie elektroninio dueto „Beissoul & Einius” koncertą nešiota skrupulingai lyg kūdikis. Tokia asociacija kyla visiems gerbėjams, dueto apdovanotiems vaizdo klipu „Lion“, kuriame stiklo kostiumą vilkintis kosminis herojus – lyg besilaukianti moteris. Koncertas penktadienio vakarą Vilniaus Menų fabrike „Loftas“ – pagaliau tas gimęs kūdikis.

Bilietai į koncertą buvo išgraibstyti vos apie jį paskelbus dar žiemą.

„Beissoul & Einius” neseniai pristatė savo trečią albumą #asecretcontract, iškart su šia žinia ir sudėliotas koncertų turas – be Vilniaus atlikėjai dar vyks į Kauną ir Klaipėdą.

Nors, kaip sake muzikos kūrėjas ir dainininkas Artūras Žabas-Beissoul, albumo muzika puikiai tinka ilgoms kelionėms į save, tačiau koncerto metu publikai rūpėjo ne tai – taškėsi, džiūgavo ir mėgavosi muzikos, žodžių, stiliaus, judesio derme, kokią gali pasiūlyti tik „Beissoul & Einius”.

Šiuolaikinių technologijų, sielos ir muzikos flirtas su daugybe dviprasmybių, kurias „kiekvienas prisitaiko pagal savo planetos pasvirimo kampą“ – viskas vyko taip, kaip pranašavo Beissoul. Publika dainavo kartu su Beissoul.

Elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius” koncerto akimirkos (29 nuotr.)
+23