„Beissoul & Einius“ pristato naują dainą: „Užsidaręs pasaulis – ne priežastis drybsoti ant sofos“

„Beissoul & Einius“
Šaltinis: Žmonės
AA

Elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas „Beissoul & Einius” pristato singlą „Tomorow Never Comes“ (Rytojus niekada neateis. – Liet.). Tai pirmas singlas iš būsimo penkto pilno metro albumo „Electrofashion“.

Tarsi atskiroje muzikos industrijos galaktikoje gyvuojantis duetas per dešimtmetį klausytojų atmintyje įsirėžė hitais „A Song To Live“, „Adopted Child Of Love“,  „Kaip tu ir sakei“,  „Innocent Black Coffee“,  „Don’t Wanna Live My Life“,  „Drama Boy“, „Red Baron“.  „Beissoul & Einius” surengė daugiau nei pusė tūkstančio koncertų Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.  

Apokaliptinis pavadinimas „Tomorow Never Comes“ neturi nieko bendra su dabartinėmis pasaulio tendencijomis. Tačiau tai netrukdo bendradarbiauti su gyvenančiais kitose šalyse – štai naujojo singlo „Tomorow Never Comes“ vaizdo animaciją kūrė menininkas iš Olandijos Joey Pool.

Beissoul & Einius – Tomorrow Never Comes :

Užsidaręs pasaulis – ne priežastis drybsoti ant sofos.

„Juk vis tiek svarbiausia daryti viską, bet kad tas viskas nebūtų apie nieką“, – kvatoja dueto nariai Artūras Žabas-Beissoul ir Einius Jarutis, gerbėjus žavintys ir savo darbštumu bei išmone. 

Dueto pasirodymai susideda iš kelių grandiozinių elementų – be muzikos tai scenografija ir mados kolekcijos, o tam sukonstruoti reikia daug laiko ir pastangų, tad darbas niekada nesustoja, verda ištisus metus.

Ir taip – dešimt metų. Tik štai jubiliejaus atšvęsti su gerbėjais „Beissoul & Einius” duetui dėl pandemijos vis nepavyksta – grandiozinis koncertas atidedamas antrą kartą.

Patys dueto nariai gimtadienių nešvenčia, o kūrybos dešimtmetis jiems – proga panardyti prisiminimuose.

„Patyrėme tiek unikalių situacijų ir išgyvenome tokį neįtikėtiną emocijų ir nutikimų spektrą, kad stebimės, kaip likome gyvi, kaip išnešėme  sveiką kailį. Tarkim, kartą tamsoje ieškojome miške vandens telkinio, kad būtų galima nufilmuoti mūsų atsispindinčius siluetus.

Privažiavę automobiliu balą manėme ją prašoksią, tačiau mašina paniro tiek, kad pro pravertą langą ėmė plūsti vanduo. O kur dar kelionės naktį, kai rengdavome koncertus Rytų Europos šalyse – kai kur juk dar tvyro gudri 1990-ųjų atmosfera, tad nežinai, kas tave stabdo – pasienietis ar banditas. Bet laukiame naujų nuotykių – esame jiems pasirengę“, – prisiminimais dalijasi Beissoul.

„Beissoul & Einius“ koncerto akimirkos (10 nuotr.)
+4

Penktasis studijinis albumas „Electrofashion“ klausytojus turėtų pasiekti kitąmet, o jį vainikuos „Electrofashion Show“ pasirodymas 2022 m. sausio 8 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Skaitykite daugiau