„Beissoul & Einius“ rengia didžiausią muzikos ir mados avangardo judėjimo aktą!

Artur Gasparian / Asmeninio albumo nuotr.
Artur Gasparian / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-18 10:49
AA

Specialiai mados pasirodymui sukurti garso takeliai. Netikėtas skambesys, scenografija ir įtaigi choreografija. Visa tai elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius" rengia gruodžio 27 d. pasirodymui „Electrofashion Show" Vilniaus „Compensa" koncertų salėje. Tai vienintelis pasirodymas Lietuvoje, nes būtent ši idėja bus išpildyta tik vieną kartą.

„Kunkuliuos didžiausias muzikos ir mados avangardo judėjimas Lietuvoje!" – žada dueto siela Artūras Žabas-Beissoul.

„Electrofashion Show" pasirodyme skambės naujos niekur negirdėtos ir ketvirtuoju albumu ‘’ kvepiančios ‘’ dainos. Viską lydės daugiau nei 20 rankų darbo modelių „The Power of Being An „Alien’’ Summer/Fall 2018" kolekcijos pristatymas. Tai bus antroji dueto kostiumų kolekcija – pirmoji „Sharp Sabotage" pristatyta muzikos apdovanojimų M.A.M.A ir Vyrų mados savaitės metu, vėliau buvo eksponuojami ir paciame sostinės centre esančio prekybos centro salėje.

„Beissoul & Einius" elektroninis duetas jau virto tikru mados ir meno judėjimu Lietuvoje, savo originalumu bei išmone stebina ne tik melomanus, bet ir pasaulinių mados žurnalų redaktorius. Bilietų į lietuviškojo dueto pasirodymus akimirksniu nelieka ir pasirodymuose už gimtinės ribų.

Šiais metais duetas išleido trečiąjį savo albumą #asecretcontract, persmelktą šiuolaikinių technologijų ir žmogaus sielos flirto.

Artūras Žabas-Beissoul pateko ant „NVRMIND“ leidinio viršelio. Jis buvo platinamas ir garsiausios pasaulyje meno parodos metu – Venecijos bienalėje, Berlyne, Budapešte bei Ukrainoje.

Berlin Music Video Awards 2017 lietuviškasis duetas pateko į Top10 kartu su tokiomis garsiomis grupėmis kaip „Coldplay“ ir „Trentemoller“.

Duetas koncertavo Ukrainos sostinėje Kijeve, „Sentrum Hall“ koncertų salėje – ji buvo pilna. Pilnos pievos vėliau sekusių muzikos fesivalių toje pačioje Ukrainoje, Baltarusijoje ir Lietuvoje.

Visi muzikinio kelio momentai ryškūs, tačiau „Beissoul & Einius” duetą iš kitų ypatingai išskyrė sukurti kostiumai bei scenografija. Lietuvių muzikų kurti kostiumai atsidūrė „MMScene’’, Deuxhomm.es bei Fgukmagazine.com leidiniuose. Tai gyvenimo būdo, mados, muzikos, kultūros bei meno leidiniai, pristatę „Beissoul & Einius” duetą kaip neįtikėtiną pirmą Baltijos šalių kūrėją, ateities vizionierių gebantį savo kūryboje originaliai ir novatoriškai apjungti keletą sričių – muziką, stilių, madą.

Net 20! Tiek kostiumų žada sukurti Artūras Žabas-Beissoul kartu su Einiumi Jaručiu „Electrofashion Show’’ koncertui. Kostiumai daromi rankomis iš neįtikėčiausių medžiagų – net stiklo ruošinio, Beissoul juokauja, kad susipjausto rankas kostiumus rengdamas modeliams ir kraujuoja lyg Jėzus. Jau vien dėl to tai bus nepakartojamas renginys – ne perkeltine prasme, nes paruošti kostiumus podiumui yra labai sudėtingas darbas. Be to, būtent tam vienam kartui atskris kostiumų demonstruoti modeliai kurie žengia „Prada“, „Givenchy“ podiumais.

Kaip įmanoma tiek visko sutalpinti viename gyvenime – rašyti dainų žodžius, muziką, dainuoti, kurti kostiumus, generuoti naujas idėjas ir jas įgyvendinti?

„Visuomet stengiamės mąstyti virš savo sapnų ir galimybių, noriu pažiūrėti, kiek dar galima išprotėti, kaip galima paliesti lubas šioje planetoje“. – juokiasi Artūras Žabas-Beissoul.

„Electrofashion Show" gruodžio 27 d. – tai net ne koncertas, tiesiog „Beissoul & Einius“ atsineš į „Compensa“ savo pasaulį, kuriame atsidurti – beveik kaip nukeliauti į Mėnulį.