Belgijos atstovė „Eurovizijoje“ Sennek: „Blogos patirtys mus augina“

Belgijos atstovė „Eurovizijoje“ Sennek / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena stipriausių šių metų „Eurovizijos“ dalyvių – taip apibūdinama belgų dainininkė Sennek. Tą patį sako ir lažybininkai, priskyrę Sennek geriausių dalyvių penketukui. Tuo tarpu 27-erių atlikėja, kurios tikrasis vardas Laura Groeseneken, apie pergalę dar nekalba. „Eurovizija“ visada kupina staigmenų – įsitikinusi ji.

Kas tave įkvėpė parašyti dainą „A Matter Of Time“?

Ši istorija – tikras anekdotas. Kartu su belgų muzikantu Alexu Callieriu sėdėjome studijoje, dirbome prie dainų rašymo. Alexas padarė man arbatos, tačiau arbatžolėms mirkstant elegantiškas stiklinis arbatinukas staiga sudužo. Sekančią dieną gimė pirmieji dainos žodžiai: „Sometimes it feels like it's meant to be broken“ (liet. „Kartais atrodo, kad tai turėjo sudužti“). Štai kodėl į video klipą mes įdėjome stiklinį arbatinuką. Tame sudužusiame daikte aš įžvelgiau grožį.

Ką klausytojams nori pasakyti savo daina?

Ši daina – apie gebėjimą įžvelgti grožį laikinuose dalykuose, apie įtampą ir stresą, kuriuos jauti, kai kas nors brangaus tau slysta iš rankų, ir grožio atradimą tame. Noriu pasakyti žmonėms, kad gyvenimas ne visada kupinas vaivorykščių ir vienaragių. Nelaimės ir blogos patirtys mus augina.

Belgijos atstovė „Eurovizijoje“ Sennek / Asmenininio albumo nuotr.

Ar jau susipažinai su konkurentų dainomis? Kuri tau padarė didžiausią įspūdį?

Perklausiau jas visas! Man labai patiko Prancūzijos daina.

Lažybininkai tave priskiria TOP 5. Tiki savo pergale?

Sieksiu pergalės Belgijai, bet „Eurovizija“ tuo ir yra įdomi, kad niekada nežinai, kas laimės. Šis konkursas pilnas staigmenų, dėl to man jis taip patinka.

Belgijos atstovė „Eurovizijoje“ Sennek / Asmenininio albumo nuotr.

Dirbi parduotuvėje IKEA. Kokią vietą tavo gyvenime užima muzika?

Muzika – mano aistra, priverčianti nesustoti gyvenimo kelyje.

Kuo tave žavi muzika?

Man muzika yra visų mano pomėgių derinys. Štai kodėl ją taip myliu – joje susipina viskas. Čia yra šokis, taip pat scenoje didelę reikšmę užima mada, mokau muzikos savo studentus... Muzika man yra didžiausias įkvėpimas. Taigi, dainuodama ir pasirodydama ant scenos aš galiu viską apjungti.

Belgijos atstovė „Eurovizijoje“ Sennek (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau