Benas Affleckas prakalbo apie santuoką su Jennifer Garner: aktoriaus pareiškimai supykdė gerbėjus

Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-18 16:32
AA

Daugiau nei pusmetį romantiškus santykius su dainininke Jennifer Lopez (52) puoselėjantis aktorius Benas Affleckas (49) prakalbo apie iširusią santuoką su kino žvaigžde Jennifer Garner (49). Holivudo garsenybės pareiškimai apie jo trijų atžalų motiną sulaukė neigiamų reakcijų.

Laidoje „The Howard Stern Show“ B.Affleckas pareiškė, kad būdamas santuokoje su J.Garner jis jautėsi įstrigęs ir tikriausiai nebūtų išbridęs iš alkoholizmo problemų, jei jie vis dar būtų kartu.

„Tikriausiai būtume įgrisę vienas kitam iki pat gerklės. Manau, kad ir toliau būčiau gėręs“, – sakė 49-erių kino žvaigždė.

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / Vida Press nuotr.

B.Affleckas gydytis nuo alkoholizmo pradėjo 2018-aisiais, nutrūkus santuokai su  J.Garner. Pora kartu susilaukė trijų vaikų – 16-metės Violet, 12 metų Serafinos ir devynerių Samuelio.

„Iš dalies tai, kodėl pradėjau gerti, ir buvo tas jausmas, kad santykiuose esu įstrigęs, – pasakojo B.Affleckas. – Aš vis galvojau: „Negaliu išeiti dėl savo vaikų, bet nesu patenkintas santykiais. Ką man daryti?“ Ir ką aš tuomet padariau – išgėriau butelį viskio ir užmigau ant sofos“.

„Galų gale, mes bandėme ir bandėme kurti santykius, nes turime vaikų, bet abu jautėme, kad nenorime, jog mūsų santuoka būtų tokia“, – laidoje „The Howard Stern Show“ dešimtmetį trukusius santykius su J.Garner prisiminė aktorius.

Benas Affleckas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu B.Affleckas ir vėl puoselėja romantiškus jausmus atlikėjai J.Lopez, su kuria susitikinėjo nuo 2001 iki 2004 metų. Benas atskleidė dvejojęs, ar darkart veltis į romaną su buvusia mylimąja. Aktorius baiminosi, kad nauji santykiai gali neigiamai paveikti jo vaikus.

„Mano gyvenimas, be jokios abejonės, turi įtakos mano vaikams. Aš ir jų mama esame įžymybės, o tai sukelia sunkumų. Tai kryžius, kurį reikia nešti“, – sakė Holivudo žvaigždė.

B.Affleckas atviravo, kad nors santuokos su J.Garner išgelbėti nepavyko, gydytis nuo alkoholizmo jis nusprendė dėl vaikų.

„Man buvo baisu, kokį mane mato mano vaikai. Priklausomybės gydymas išties yra kančia. Reikia ilgai kankintis, kol kažkas gyvenime pasikeičia“, – kalbėjo šiuo metu laime spinduliuojantis aktorius.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

Beno Afflecko pareiškimai sukėlė pyktį

Laidoje „The Howard Stern Show“ B.Afflecko išsakyti teiginiai, kad ir toliau turėtų problemų dėl alkoholizmo, jei nebūtų išsiskyręs su aktore J.Garner, sukėlė gerbėjų pyktį. Kaip rašo „People“, šie socialiniuose tinkluose pradėjo piktintis, kad aktorius dėl alkoholizmo kaltina savo buvusią žmoną. 

Po kiek laiko į gerbėjų pasipiktinimą sureagavo ir pats B.Affleckas. „Jimmy Kimmel Live!“ šou 49-erių aktorius gynėsi, kad niekuomet negalėtų nieko blogo pasakyti apie savo vaikų mamą. Benas teigė, kad „The Howard Stern Show“ laidoje jis buvo suprastas netinkamai.

„Niekada nenorėčiau, kad mano vaikai manytų, jog kada nors galiu ką nors blogo pasakyti apie jų mamą“, – sakė jis.

„To interviu metu aš kalbėjau apie tai, kaip mes gerbiame vienas kitą, rūpinamės savo vaikais ir jiems teikiame pirmenybę“, – pridūrė aktorius.

B.Affleckas apgailestavo, kad vienas jo pasakytas teiginys buvo naudojamas visai kitame kontekste.

„Tai pavertė mane pačiu blogiausiu, nejautriausiu, kvailiausiu vyruku“, – sakė Holivudo žvaigždė.

Fotogalerija:

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez (14 nuotr.)
+8