Beno Afflecko sūnus vaikų žaidimų kambaryje susidraugavo su princu George'u ir princese Charlotte

Beno Afflecko sūnus susidraugavo su princu George'u ir princese Charlotte / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Beno Afflecko sūnus susidraugavo su princu George'u ir princese Charlotte / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-11 13:01
AA

Holivudo žvaigždė Benas Affleckas (44 m.) interviu britų pokalbių laidai papasakojo istoriją, kaip jo ir aktorės Jennifer Garner sūnus žaidimų kambaryje netyčia susitiko su princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine atžalomis ir susidraugavo su mažaisiais princu ir princese.

Per interviu aktorius ir režisierius pajuokavo, kad jo sūnus Samuelis (4 m.) žaisdamas su britų princu ir princese nuo jų užsikrėtė peršalimu.

Netikėtas Beno Afflecko ir jo sūnaus susidūrimas su princu George'u (3 m.) ir princese Charlotte (1,5 m.) įvyko vienos aktoriaus viešnagės Londone metu. Aktorius pasakojo, kad tądien buvo lietingas oras, dėl to jis savo sūnų nusivedė pažaisti ne į parką, o į uždarą vaikų žaidimų kambarį.

„Ten buvo ganėtinai tuščia ir tada aš pastebėjau keistai atrodančius kitus suaugusiuosius – jie visi buvo kostiumuoti ir ausyse turėjo ausines. Pamaniau, kad „na ir griežta apsauga kaip vaikų erdvei!“, – juokdamasis pasakojo Benas Affleckas. – Aš buvau pats paskutinis žmogus, supratęs, kad ten yra ir princas George'as su princese Charlotte, ir kad jie žaidžia su mano sūnumi.“

Princas Williamas su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“/AP nuotr.

Po žaidimo vaikai išsiskirstė kas sau ir kažin ar dar kada nors susitiks, tačiau Benas Affleckas juokauja, kad bent jau turės papasakoti gerą istoriją sūnui, kai šis užaugs: „Dabar galėsiu jam pasakyti, kad jis pasigavo peršalimą nuo Anglijos karaliaus!“

15min primena, kad Benas Affleckas su Jennifer Garner turi dar dvi dukras – 11-os Violet ir šešerių Seraphiną.

Princas George'as ir princesė Charlotte kariškių šeimoms surengtoje šventėje (25 nuotr.)
+19