Besilaukianti S.Mykolaitytė atskleidė pirmagimio lytį: surengė jautrią šventę prie Baltijos jūros

Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-21 19:32
AA

Modelis Solveiga Mykolaitytė su mylimuoju buvusiu kikbokso čempionu Mantu Rimdeika dar rudenį surengė vaikelio lyties atskleidimo šventę. Palangoje gyvenanti pora apie tai, ką netrukus sūpuos ant rankų – berniuką ar mergaitę – sužinojo prie Baltijos jūros.

Jau aštuntą mėnesį besilaukianti Solveiga Mykolaitytė su portalu Žmonės.lt sutiko pasidalinti vaikelio lyties atskleidimo šventės akimirkomis. Modelis papasakojo, kad rudenį pasitikdama savo 37-ąjį gimtadienį nusprendė ta proga sužinoti bei artimiausiems atskleisti, kas gims – berniukas ar mergaitė.

„Pasiskaičiavau, kad per gimtadienį būsiu penktame nėštumo mėnesyje. Tokiu laiku jau kaip ir drąsiau švęsti tokią šventę, nes kaip žinia, pirmieji mėnesiai būna trapiausi. Iš pradžių galvojau, kad sužinojus vaikelio lytį padarysiu staigmeną Mantui, tačiau vėliau susimąsčiau, kad ir pati noriu išlaukti. Galiausiai viską perleidau draugei Donatai, kuri buvo atsakinga už lemtingą momentą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Solveiga.

Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Svarstyti apie šventės vietą ilgai neteko – save jau pusiau palangiškiais vadinantys Solveiga ir Mantas nusprendė visus artimuosius sukviesti prie Baltijos jūros.

„Dalyvavo tik šeima ir patys artimiausi. Dauguma pas mus atvažiavo iš kitų miestų“, – patikslino pašnekovė.

Savo draugei Donatai patikėjusi atsakingą užduotį – šventės metu originaliai atskleisti vaikelio lytį – Solveiga su mylimuoju Mantu iki pat paskutinės sekundės nežinojo, sūnus ar dukra atkeliaus į jų pasaulį. „Donata su dekoratore Greta sugalvojo, kad vaikelio lyties atskleidimas įvyks saulėlydžio metu prie jūros, susprogdinant balioną visų artimųjų apsuptyje“.

„Konfeti iš popieriaus ir baliono dalys buvo iškart surinktos, kad neterštume mūsų paplūdimių“, – pabrėžė pajūrį pamilusi S.Mykolaitytė.

Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Galiausiai pašnekovė atskleidė, kokios spalvos konfeti išvydo lemtingą momentą. Pasirodo, kad šventę nuspalvino mėlyna spalva, reiškianti, kad gims berniukas. „Turėsime sūnų žieminuką!“ – pasidžiaugė Solveiga, gimdysianti jau sausio mėnesį.

Akivaizdu, kad tokios šventės prie jūros pora nepamirš dar ilgai. Portalui Žmonės.lt S.Mykolaitytė pasakojo, kad gražų rudens vakarą pakilių emocijų netrūko.

„Šventė buvo visiška emocijų bomba! Ne tik mums, bet ir visiems dalyvavusiems. Pasidalinti tokiomis tikromis ir stipriomis emocijomis su savo brangiausiais yra kažkas fantastiško... Tai liks atmintyje visam gyvenimui!“.

Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Visgi moteris atskleidė, kad dar iki sužinant vaikelio lytį ji jau nujautė kas gims, ją naktimis aplankydavo ir pranašiški sapnai.

„Turėjau labai stiprią nuojautą. Net sapnų tokių pranašiškų esu sapnavusi, kad atrodo tarsi žinojau... Nenorėjau išankstinio nusistatymo, nes man tai pirmas vaikelis. O kadangi Mantas jau turi dukrą, patikėkit, jo emocijos buvo iki dangaus, kai sužinojo, kad turėsime ir sūnų“, – dalijosi būsima mama.

Sužinojus, kad gims berniukas, ne ką mažiau apsidžiaugė ir Manto dukra Idilė. Pasirodo, kad mažylė jau daugiau nei metus laiko tiek tėčio, tiek gerąja pamote save vadinančios Solveigos prašė broliuko arba sesutės.

Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

„Nors iš savo mamos pusės ji jau turi tris brolius ir sesę, bet labai norėjo, kad ir mes turėtume. Prašydavo tai manęs, tai tėčio... Net močiutės klausdavo, o kodėl mes neturim? Gal nelabai mokam? – juokėsi Solveiga. – Ji rūpestinga mergaitė, dabar pas mamą mažą broliuką augina ir labai laukia kada augins pas mus“.

Paklausta, kaip šiuo metu jaučiasi, Solveiga patikino, kad emociškai jaučiasi kiek geriau nei fiziškai. Ji užsiminė, kad vidinė ramybė susijusi ir su jos branda. „Na, o fiziškai – būna visko. Anksčiau įsivaizduodavau, kad lakstysiu kaip drugelis ant sparnų su tuo pilveliu, bet dabar matau, jog ne viskas taip paprasta. Būna dienų kai jaučiuosi kaip drugelis, o būna ir tokių, kai tampu visiška meškute. Visus šonus ir kaulus skauda, kad tik puškuot ir tėra jėgų. Tad tempas tikrai nebetoks, koks buvo iki nėštumo“.

Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad modelis Solveiga Mykolaitytė ir jos mylimasis, buvęs kikbokso čempionas Mantas Rimdeika susižadėjo 2019 metais atostogaudami Mianmare. Mantas Solveigos rankos paprašė Kalėdų rytą, kai abu užlipo į turistų dar neatrastos šventyklos viršūnę.

Iki sužadėtuvių pora draugavo kiek daugiau nei metus. Mantas Solveigą pamatė viename labdaros renginyje. Ši jam taip krito į akį, kad vėliau vyras žavingą moterį susirado socialiniuose tinkluose ir užkalbino. Po kelių susitikimų jie vienas su kitu nebesiskyrė.

Fotogalerija:

Solveigos Mykolaitytės kūdikio lyties atskleidimo šventė (35 nuotr.)
+29