Besilaukianti V.Siegel-Suodaitė – apie aplinkinių spaudimą dėl nėštumo: „Man buvo labai skaudu“

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-05-23 08:54
AA

Nuomonės formuotoja, 27-erių Viktorija Siegel-Suodaitė gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ prabilo apie sudėtingą pastojimą ir aplinkinių spaudimą. „Tada man iš tiesų buvo labai skaudu. Buvo taip nemalonu, kad iš tiesų labai žliumbiau tiesiogine to žodžio prasme“, – kalbėjo ji.

Moteris prisipažino, kad dar metų pradžioje ašaras liejo po klausimų lavinos, ar nesilaukia ir kada savo dukrai iš buvusių santykių padovanos broliuką ar sesutę... „Toks spaudimas tuomet, kai svajonė pastoti vis neišsipildo, į širdį smigo skaudžiai kaip peilis“, – pasakojo Viktorija, glostydama augti pradėjusį pilvelį. Šalia sutuoktinio, 31-erių verslininko Lauryno Suodaičio Viktorija atrodo kaip niekada rami, nors prisipažino – išgyvenimų dėl būsimo kūdikio buvo jau ne vienas.

Prieš kelias savaites, Motinos dieną žiniasklaidą apskriejo naujiena – Viktorija ir Laurynas Suodaičiai laukia šeimos pagausėjimo. Garsiai porai tai paskelbus savo socialinio tinklo paskyroje, pasipylė komentarai, tarp kurių netrūko ir ne visai malonių.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

Buvo aptarinėjamas Viktorijos pilvukas, esą dar neseniai nuotraukas iš kelionės Italijoje viešinusi nuomonės formuotoja jo neturėjo, tad ko gero šioje padidintas specialiai. Netrūko ir spėliojančių, kad pora laukiasi dvynių, arba iš tiesų net nesilaukia, o tokiomis žinutėmis socialiniame tinkle tik didina sekėjų skaičių. „Ko gero nėra blogai, kad tiek daug apie mus šneka, matyt esame labai įdomus, o tai džiugu“, – sakė Viktorija.

Paklausta, ar nesinorėjo žinia apie nėštumą pasidalinti kaip įmanoma vėliau, Viktorija sako, kad ilgiau slėpti buvo neįmanoma. Apie tai, kad laukiasi, Viktorija pasakojo sužinojusi netrukus po kelionės į Meksiką, po kurią beveik mėnesį keliavo sausį. „Viktorija gavo 2 teigiamus testus. Vienas buvo Covid-19, kitas – nėštumo, tai turėjome tokios baimės...“, – pasakojo Laurynas Suodaitis.

Kokius vardus svarsto būsimam kūdikiui ir ko laukiasi Viktorija bei Laurynas Suodaičiai – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86