Besiskiriantys Antonio Banderasas ir Melanie Griffith už 9,9 mln. dolerių parduoda vilą kalnuose

Antonio Banderasas ir Melanie Griffith parduoda vilą kalnuose / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Antonio Banderasas ir Melanie Griffith parduoda vilą kalnuose / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-05 15:15
AA

Šiuo metu besiskiriantys aktoriai Antonio Banderasas (54 m.) ir Melanie Griffith (57 m.) išparduoda per santuoką užgyventą turtą. Jiems jau pavyko sėkmingai parduoti šeimos namus Los Andžele, o dabar aktoriai pardavinėja ir vilą garsenybių pamėgtame kalnų kurorte Aspene.

Už Kolorado valstijoje JAV esančią kalnų vilą Antonio Banderasas ir Melanie Griffith tikisi gauti 9,9 mln. JAV dolerių (8,8 mln. eurų).

Antonio Banderaso ir Melanie Griffith vila kalnuose / Vida Press nuotr.

Parduodamose valdose yra pagrindinis dviejų aukštų namas su penkiais miegamaisiais ir penkiais su puse vonios kambario, visą namą juosia jauki terasa, kurioje yra ir lauko židinys. Iš šeimininkų miegamojo galima patekti į privačią terasą. 

Aktorių kalnų viloje taip pat yra dar vienas svečiams skirtas namelis bei medinė trobelė.

Besiskiriantys Antonio Banderasas ir Melanie Griffith parduoda vilą kalnuose (11 nuotr.)
+5

Balandžio mėnesį aktoriai paskelbė parduodantys savo buvusius šeimos namus Los Andžele, o pirkėjo ilgai laukti nereikėjo – įspūdingą itališko stiliaus vilą už 15,9 mln. JAV dolerių (14,2 mln. eurų) nusipirko internetinės televizijos „Netflix“ įkūrėjas ir vadovas Tedas Sarandosas.

Antonio Banderasas ir Melanie Griffith apie skyrybas pranešė prieš metus, tačiau iki šiol jiedu oficialiai tebėra vyras ir žmona – skyrybų procesas tebevyksta ir jiedu dalijasi per 18 metų užgyventą bendrą turtą.

Besiskiriantys Antonio Banderasas ir Melanie Griffith parduoda buvusius šeimos namus Los Andžele (13 nuotr.)
+7