Beyonce atskleidė, kaip jos 11-metė dukra atsakė į kritiką: mergaitės reakcija pribloškė

Beyonce su dukra / Scanpix nuotr; Instagram nuotr; Stop kadras
Beyonce su dukra / Scanpix nuotr; Instagram nuotr; Stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2023-12-17 16:29
AA

Visame pasaulyje puikiai žinoma amerikiečių atlikėja Beyonce filme „Renaissance: A Film by Beyoncé“ atskleidė, kas nutiko po to, kai jos dukra Blue Ivy pasirodė kartu su ja pasauliniame ture. Kaip teigia dainininkė, dukra sulaukė daug skaudžių komentarų, tačiau ją tai paveikė priešingai nei buvo galima tikėtis.

Beyonce pasidalijo, kad jos ir reperio Jay-Z vienuolikmetė dukra Blue Ivy perskaitė neigiamus atsiliepimus apie savo šokį po pirmojo pasirodymo gegužės mėnesį Paryžiuje.

Ir nors daugelis nerimavo, kad mergaitė nuliūs ir praras motyvaciją, tačiau jos reakcija visus nustebino. Žinomų atlikėjų dukra pradėjo dar labiau stengtis, norėdama įrodyti, kad jos kritikai klysta.

Iš pradžių manyta, kad Blue Ivy scenoje pasirodys tik vieną kartą, mat Beyonce to visai nenorėjo. Dainininkė filme sakė, kad koncertuoti tūkstančiams žmonių – netinkama vienuolikmetei.

Muzikos žvaigždė taip pat tikino, kad vos nenualpo, kai dukra pirmą kartą užlipo ant scenos.

Beyonce prisiminė ir ankstesniuosius pokalbius su dukra: „Ji man pasakė, kad yra pasiruošusi koncertuoti, o aš jai pasakiau ne“, – atlikėjos žodžius cituoja „The New York Times“.

Tačiau pasirodymas Paryžiuje įvyko, o komentatoriai nepraleido progos pažerti kritikos. Tačiau ji mergaitę tik įkvėpė.

Tobulėjimas, kurį Blue Ivy parodė per kelis mėnesius, neliko nepastebėtas gerbėjų. Rugsėjo mėnesį socialiniame tinkle „TikTok“ jos šokiai buvo aptariami ir lyginami su jos pirmuoju pasirodymu, kai ji judėjo gan nedrąsiai, su vėlesniaisiais, ir kaip ji dabar jau pasitiki savimi.

„Buvo malonu matyti, kaip jos pasitikėjimas auga per šį turą“, – vaizdo įrašą komentavo vienas internautas.

„Stebėdamas, kaip auga jos pasitikėjimas turo metu, aš taip ja didžiuojuosi! Ji labai patobulėjo“, – rašė kitas gerbėjas.

Blue Ivy močiutė Tina Knowles-Lawson liepą žurnalui „People“ sakė, kad jos anūkės pasitikėjimas pakilo iki dangaus, lyginant su pirmuoju pasirodymu.

Blue Ivy labdaringame „Wearable Art Gala“ pokylyje / „Instagram“ nuotr.

Pasak jos, mergaitei tik vienuolika metų, laiko pasiruošimui nėra daug, tačiau pasirodymai kaskart vis gerėja.

53 metų Blue Ivy tėvas, atlikėjas JAY-Z, taip pat trykšta pasididžiavimu dukra. Televizijos programoje „CBS Mornings“ jis pasakė Gayle King: „Man vis dar atsiranda žąsies oda, kai matau ją žengiančią į sceną.“

Žinomas atlikėjas taip pat tikino, kad dukrai tenka susidurti su didesniu spaudimu nei kitiems vaikams – dėl to, kad gimė garsenybių šeimoje.

„Ji gimė gyvenime, kurio neprašė. Taigi nuo tada, kai ji gimė, ji buvo stebima viešumoje, ir visi turi savo nuomonę apie mažą mergaitę“, – sakė jis.

„Taigi, ji yra ant scenos, kad atgautų savo galią, o daina vadinasi „Mano galia“, geresnio scenarijaus neparašysi“, – pastebėjo JAY-Z.