Beyonce koncerte šėlusi Radvilė Labutytė išvykai į Kardifą ruošėsi – sukūrė originalią glaustinukę

Radvilė Labutytė / Asmeninė nuotr.
Radvilė Labutytė / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-02 15:30
AA

Modelis ir prekinio ženklo „Provocateur“ kūrėja Radvilė Labutytė šių metų vasarą skyrė ne tik kūrybai, bet ir pramogai, apie kurią svajojo ilgą laiką – lietuvaitė Kardife kartu su beveik 70 tūkst. gerbėjų šėlo vienos savo mėgiamiausių dainininkių Beyonce koncerte. Svarbiam sau įvykiui įamžinti R.Labutytė sukūrė vienetinę glaustinukę su garsiosios atlikėjos atvaizdu. 

„Buvau visai netoli scenos, todėl iš gana arti galėjau mėgautis ne tik itin aukšto lygio šou, bet ir nuostabiais Beyonce sceniniais kostiumais, kuriuos ji koncerto metu pakeitė daugybę kartu“, – pasakojo pašnekovė.

Į Didžiąją Britaniją, kur vyko antrasis Beyonce pasaulinio turo pasirodymas Europoje, išskrido dieną prieš ypatingąjį įvykį. R.Labutytė neslepia – iš koncerto tikėjosi daug, bet buvo sužavėta labiau nei laukta.

Radvilė Labutytė / Asmeninė nuotr.

„Šou buvo visiskai neįtikėtinas. Vizualizacijos tokio lygio, kad neįmanoma suvokti kaip žmogus gali tokias sukurti. Kokia komanda dirba kartu su Beyonce, sunku ir įsivaizduoti. Jos balsas visą pasirodymą, net atliekant sudėtingus judesius ir nuolatos šokant, išliko tobulas. Na, ir aišku sceniniai drabužiai!!!“, – pasakojo žinomas Lietuvos modelis, įvairius užsienio atlikėjų šou ne kartą matęs besidarbuojant svečiose šalyse.

R.Labutytė sakė buvusi sužavėta Beyonce vilkėtų glaustinukių, kurios buvo vienos už kitas prabangesnės.

„Džiaugiausi koncertui pasirinkusi būtent tokį savo kurtą drabužį“, – patikino pašnekovė.

Radvilė Labutytė / Asmeninė nuotr.

Tam, kad galėtų šou stebėti būdama prie pat scenos, net turint brangesnius bilietus, R.Labutytei į areną teko ateiti keturias valandas prieš pasirodymą. Taip, anot jos, elgėsi daugelis gerbėjų. Jie iš anksto užsiėmė pozicijas ir jų stengėsi neužleisti niekam. Į tualetus gerbėjai vaikščiojo pakaitomis – kol vienas būdavo išėjęs, draugas akylai saugodavo pasišalinusiojo vietą. Kai kurie koncerto laukė stovėdami, kiti – atsisėdę ten, kur stovėdavo. Ne vienam gerbėjui, pasak R.Labutytės, pasidarė bloga, todėl Beyonce komanda būnančius arčiausiai scenos aprūpino vandeniu.

„Laukti buvo sunku, bet verta. Gerbėjai per pasirodymą ir klykė, ir verkė. Energijos pasisėmiau ilgam!“, – šypsodamasi tvirtino kūrėja.

Radvilė Labutytė / Asmeninė nuotr.