Beyonce kurs drabužius vaikams: dainininkės atžalos įsiamžino reklaminiame video

Beyonce naujame IVY PARK video
Beyonce naujame IVY PARK video
Šaltinis: Žmonės
2021-08-12 22:14
AA

Beyonce (39) su atžalomis Blue Ivy (9) ir dvyniais Rumi (4) bei Siru (4) tapo naujausios prekinio ženklo „Ivy Park“ kampanijos veidais. Garsi atlikėja pranešė, kad jos valdomos „Ivy Park“ nauja vizija – drabužiai vaikams.

Apie idėją pasinerti į vaikų drabužių kūrybą Beyonce pasakoja naujausiame „Harper's BAZAAR“ numeryje. 

Viršelio veidu tapusi verslininkė ir dainininkė neslepia, kad daug keliaujant, atostogaujant jos šeima visuomet kreipia dėmesį į vaikų aprangą. 

Beyonce su dukra Blue Ivy

„Jie nuolatos su manimi dalyvauja fotosesijose, tad vis bandome susiderinti. Pagavau save, kad rengiu vaikus XXS dydžio suaugusiųjų drabužiais, tad natūralu, kad galiausiai norisi progreso. Seniai svajojau, jog mano prižiūrimas prekinis ženklas „Ivy Park“ gamintų drabužius ir mažiesiems“, – pasakoja atlikėja.

Beyonce atskleidžia, kad naujausia laisvalaikio drabužių ir avalynės kolekcija – įkvėpta vaikystės.

Moteris pamena, kaip kasmet su tėvais lankydavosi rodeo Hjustone. 

„Ši kolekcija – tarsi mano prisiminimai iš mažų dienų Teksase ir šiek tiek amerikietiškos istorijos. Užaugau su Rodeo. Man tai buvo neįtikėtina patirtis, nepamirštamas reginys. Kiekvienas šeimos narys iš ten kažką pasiimdavo. Bėgant laikui, juodaodžių rodeo pagimdė daug puikių šoumenų ir padėjo mūsų kultūrai įsitvirtinti istorijoje.“

Naujausia Beyonce kolekcija pasirodys rugpjūčio 19 dieną. Ši kolekcija gimė drauge su prekiniu ženklu „Adidas“.