Beyonce MTV palyda: dukra, albinosė mergaitė, baltme sergantis modelis ir nušautų juodaodžių motinos

Beyonce palyda MTV apdovanojimuose / Vida Press nuotr.
Beyonce palyda MTV apdovanojimuose / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-30 12:13
AA

Sekmadienio naktį Niujorke praūžusiuose MTV vaizdo klipų apdovanojimuose triumfavusi Beyonce į ceremoniją atvyko su itin gausia ir labai įdomia palyda.

Daugiau apie MTV vaizdo klipų apdovanojimus skaitykite ČIA.

Pagrindinį vakaro apdovanojimą (jos klipas „Formation“, kuriuo parodomas solidarumas su judėjimu „Black Lives Matter“, pripažintas geriausiu metų vaizdo klipu) pelniusi ir įspūdingą 15 minučių trukmės šou surengusi Beyonce į ceremoniją atvyko kartu su gausia juodaodžių moterų ir mergaičių palyda.

„Francesco Scognamiglio“ aukštosios mados suknele pasipuošusi Beyonce raudonuoju kilimu žengė susikibusi rankomis ne tik su savo ketverių metų dukrele Blue Ivy, bet ir išskirtinės išvaizdos mergaite Ava Clarke iš Misisipės. Ši aštuonerių metų albinosė sėkmingai skinasi kelią kaip mažasis modeliukas ir aktorė, jai pranašaujama nebloga karjera mados pasaulyje.

Beyonce su savo palydovėmis MTV apdovanojimuose (17 nuotr.)
+11

Šalia Beyonce taip pat buvo ir jos globotinės, seserys Chloe ir Halle Bailey – šias talentingas paaugles dainininkė rado per „YouTube“ ir priglaudė jas po savo kompanijos „Parkwood Entertainment“ sparneliu bei rūpinasi jų karjera.

Dar viena talentinga afroamerikietė, į apdovanojimus atvykusi su Beyonce, buvo 13-metė aktorė Quvenzhane Wallis. Ši mergaitė gali didžiuotis kol kas rekordiniu pasiekimu – ji, būdama devynerių metų, buvo nominuota „Oskarui“ geriausios pagrindinės aktorės kategorijoje ir tapo pačia jauniausia tokio įvertinimo sulaukusia aktore istorijoje. Be to, ji yra vienintelis afroamerikiečių vaikas-aktorius, sulaukęs tokio įvertinimo, ir apskritai pirmas XXI amžiuje gimęs žmogus, gavęs Kino akademijos nominaciją.

Beyonce su palyda / Vida Press nuotr.

Greta Beyonce raudonuoju kilimu žengė ir dar keturios paprastos moterys ne iš pramogų pasaulio, kurias šiam renginiui dainininkės komanda papuošė kaip tikrų tikriausias Holivudo žvaigždes. Šios moterys – beprasmio policijos ginklų panaudojimo prieš afroamerikiečius aukų Michaelo Browno, Erico Garnerio, Oscaro Granto ir Trayvono Martino motinos. Šios moterys (išskyrus Granto motiną) kiek anksčiau nusifilmavo Beyonce vaizdo klipo „Lemonade“ vizualizacijoje laikydamos savo nušautų sūnų nuotraukas.

Beyonce su palyda / Vida Press nuotr.

Dar viena Beyonce palydovė – modelis Winnie Harlow, iš kitų išsiskirianti savo odos spalva. Ši mergina dar būdama maža susirgo baltme – liga, kuri pakeičia odos pigmentą. Iš pradžių ji labai kompleksavo dėl savo išvaizdos, tačiau vėliau jos gyvenime įvyko lūžis ir mergina savo išskirtinumą nusprendė panaudoti mados pasaulyje, kas jai šiuo metu itin gerai sekasi.

Beyonce su palyda / Vida Press nuotr.
MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremonija (48 nuotr.)
+42
MTV apdovanojimų svečių stilius ant raudonojo kilimo (39 nuotr.)
+33