Beyonce susitelkė į veganišką mitybą – nori sulieknėti iki festivalio

Beyonce ir Jay Z / SCANPIX nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Beyonce ir Jay Z / SCANPIX nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-05 18:23
AA

Amerikiečių dainininkė Beyonce (36) balandžio mėnesį dalyvaus garsiajama „Cochella“ muzikos ir meno festivalyje Kalifornijoje. Trijų vaikų mama nusprendė, kad iki to laiko jai reikia padailinti kūno formas.

Koačelos slėnyje ji – viena pagrindinių atlikėjų kartu su kolegomis Eminemu ir The Weeknd. Išeiti prieš publiką ji nori būdama pačios geriausios formos, todėl susitelkė į veganišką mitybą.

Didžiausios žvaigždžių paslaptys / www.zmones24.lt, žurnalas „Privatu!”

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.

Nors Beyonce – ta žvaigždė, kuria žavisi visas pasaulis, tačiau ji mano, kad vieną kitą kilogramą tikrai derėtų numesti. O jų priaugo po paskutinio nėštumo, moteris praėjusių metų birželį susilaukė dvynių – dukters Rumi ir sūnaus Siro.

Beyonce pasiryžusi laikytis 22 dienų dietos, kurioje nėra gyvulinės kilmės produktų. Ji jau kartą buvo panirusi į periodą, kai maitinosi veganiškai ir tai jai padėjo sulieknėti. Eksperimentą ji nusprendė pakartoti.

„44 dienos iki „Coachell". Laikas veganizmui!“ – parašė ji savo „Instagram“ paskyroje.

22 dienų dietos programą anksčiau jai buvo sudaręs treneris Marco Borges.

„Mes visi žinome apie tai, kaip svarbu ir vertinga vartoti augalinį maistą, tačiau atsiduriame blogų įpročių spąstuose. Mūsų programa ir aptarnavimas padės paprastai įveikti šią problemą: blogus įpročius galite nugalėti skaniai ir sveikai valgydami“, – taip 2013 m. programą, pagal kurią ir pristatomi sveikos mitybos produktai, reklamavo Beyonce su savo treneriu.

Tokią dietą yra išbandęs ir Beyonce vyras reperis Jay-Z (47), norėdamas pagražinti kūną iki 44-ojo gimtadienio.

Beyonce su sūnumi Siru / Scanpix/ MEGA Agency nuotr.
Tina Knowles su anūke Rumi / Scanpix/ MEGA Agency nuotr.