Beyonce sužibėjo filmo „Liūtas karalius“ premjeroje

Beyonce su dukra Blue Ivy filmo „Liūtas karalius“ premjeroje / „Scanpix“ nuotr.
Beyonce su dukra Blue Ivy filmo „Liūtas karalius“ premjeroje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-07-11 15:06
AA

Gyvo veiksmo dramos „Liūtas karalius“ premjeroje pasirodžiusi Beyonce, kaip visada, prikaustė visų dėmesį. Moteris, kartu su Donaldu Glover filme atlikusi dainos „Kaip Gera Man Mylėt Tave“ (orig. „Can You Feel the Love Tonight“) versiją, Holivude buvo pasipuošusi, kaip ir pridera tikrai pop divai.

Beyonce atrodė stulbinančiai: ji vilkėjo „Alexander McQueen“ suknelę. Kartu su ja raudonuoju premjeros kilimu žengė ir jos vyriausioji dukra Blue Ivy (7). Mergaitei buvo parinktas panašus, kaip mamos, šventinis įvaizdis.

Pilną dainą jau galima išgirsti „Youtube“ – iš esmės tai yra tas pats garso takelis, kurį girdėjome originalioje animacijoje, bet su įspūdingais Beyonce vokaliniais rifais dainuojant chorui.

Režisieriaus Jon Favreau veiksmo drama „Liūtas karalius“ yra originalios 1994-ųjų metų animacijos gyvo veiksmo perdirbinys, savo stiliumi labiau primenantis to paties režisieriaus 2016-ųjų metų mokslinę fantastiką „Džiunglių knyga“. Neseniai įvykusiame interviu J. Favreau atskleidė, kad naujasis filmas neturėtų būti priskiriamas animacijai ar gyvo veiksmo kinui.

„Sunku pasakyti, nes tai nei vienas iš jų. Tai priklauso nuo standarto, kurį naudojate. Kadangi kino juostoje nėra realių gyvūnų ir nėra jokių tikrų kamerų, ir net nėra kokių nors tikrų pasirodymų, kurie būtų užfiksuoti realiai. Viskas gimsta menininkų rankose.“ – sako kino juostos „Liūtas karalius“ režisierius Jon Favreau.

Tačiau kitame interviu J. Favreau taip pat atskleidė, kad jis įterpė į filmą gyvo veiksmo sceną, vien tik norėdamas pamatyti ar žiūrovai galės pastebėti skirtumą.

„Pavojingas žaidimas! Tačiau įdomus dalykas, į kurį žiūrovai turėtų atkreipti dėmesį, kai filmas pasirodys kinuose liepos 19 d.“ – mano režisierius.

Lietuviškai dubliuota nuotykių drama visai šeimai „Liūtas karalius“ kinuose nuo liepos 19 d.

Filmo „Liūtas karalius“ premjera (19 nuotr.)
+13