Aktorius Andrius Bialobžeskis seriale „Pamiršk mane“ tapo klastingos ligos auka

Andrius Bialobžeskis / Lauryno Slapšio ir Videometros nuotr.
Andrius Bialobžeskis / Lauryno Slapšio ir Videometros nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-02-19 15:52
AA

Antrajame lietuviškame TV3 serialo „Pamiršk mane“ sezone herojus Danielius (akt. Andrius Bialobžeskis) grįžta kitoks: pradžioje žiūrovams pasirodęs kaip piktas ir pagiežingas žmogus, dabar jis tapo auka – personažas serga „sunkia, progresuojančia smegenų liga“.

Pirmame sezone sėkmingą karjeristą, tačiau prieš žmoną smurtaujantį TV laidų vedėją Danielių vaidinęs A.Bialobžeskis į eterį grįžo pasikeitęs. Pasikeitimai jo gyvenime truko penkerius metus, kuriuos jis praleido reabilitacijos centre, gydydamasis nuo priklausomybės alkoholiui. Iš šios įstaigos Danielius grįžo geresnis žmogus ir kartu kankinamas kitos klastingos ligos.

Antradienį serialo kūrybinė grupė susitiko filmavimo aikštelėje. Čia filmuota scena, kurios metu Danielius praneša artimiesiems apie sunkią savo būklę.

„Danielius serga sunkia, progresuojančia smegenų liga. Dabar jis – žmogus, kuris atgailauja už savo praeities poelgius. Dėl ligos jam gyventi liko tik pusė metų, todėl jis bando visų atsiprašyti už tai, ką padarė anksčiau. Jo gerumas kyla dėl ligos“, - Žmonės.lt pakitusius serialo vingius aiškina scenarijaus autorius Erikas Kundreckas.

Jis taip pat paaiškina antradienį filmuotos serialo scenos scenarijų: „Vienu momentu Danieliui kažkas atsitinka: viena jo akis nustoja matyti. Daktaras ant jo akies uždeda raištį, apie apakusią akį jis skuba pasakyti artimiesiems, žmonai.“

Kadrai iš šios scenos filmavimo užkulisių – Žmonės.lt skaitytojų dėmesiui.

Serialo „Pamiršk mane“ filmavimo užkulisiai (9 nuotr.)
+3