Billie Eilish ir Jesse'is Rutherfordas: Po antklode – dviese

Billie Eilish ir Jesse'is Rutherfordas
Billie Eilish ir Jesse'is Rutherfordas
Šaltinis: Žmonės
2022-12-19 22:06
AA

Jokių dviprasmiškų užuominų: Billie EILISH (20) pati nusprendė pristatyti publikai mylimąjį Jesse’į RUTHERFORDĄ (31), vilkintį pižama ir susisupusį su ja į „Gucci“ antklodę.

Ypač iškalbingai atrodė pūkuotos firminės šlepetės (šilkinė pižama – seniai nenaminis drabužis). Tačiau viskas kartu nepaliko abejonių dėl porą siejančių santykių – bent jau antklode dainininkai išties dalijasi (Rutherfordas – Kalifornijos roko grupės „The Neighbourhood“ vokalistas).

Pasirodymas Los Andželo apygardos meno muziejaus vakare „Art + Film Gala“ prilygo mažam spektakliui, kurie puikiai sekasi Billie. Ir pakurstė gerbėjus pasidomėti – koks čia dabita sukasi apie „jų mergaitę“. Juolab jau ne pirma savaitė visi spėliojo, ar jie yra kartu. Nei Billie, nei Jesse’is neskubėjo atversti kortų. Bambeklius, kuriems iškart užkliuvo jų amžiaus skirtumas, Eilish paerzino per Heloviną: Jesse’is su draugais persirengė seneliais, Billie – vaikeliu.

Nereikia sakyti, kad teisuoliai pasipiktino – girdi, kaip senelis gali susitikinėti su anūke? Aistras pakurstė iš tviterio gelmių išnirusios senos nuotraukos, darytos 2017-ųjų gruodžio 18-ąją. Tą dieną Billie šventė šešioliktąjį gimtadienį ir skeptikai padarė išvadas apie galbūt ne visai deramus ryšius.