Billie Eilish nusimetė „oversized“ drabužius: „Kad ir ką vilkėčiau, nusipelniau pagarbos“

Billie Eilish ant žurnalo VOGUE viršelio
Šaltinis: Žmonės
AA

Jaunosios kartos muzikos žvaigždė Billie Eilish (19) britiškame „Vogue“ įamžino savo išvaizdos pokyčius. Būrys gerbėjų visame pasaulyje nustebo dėl netikėto, seksualaus ir gan atviro Billie stiliaus.

Paauglių dievaitė Billie Eilish anksčiau ne kartą akcentavo savo pasirinkimą slėptis po laisvais, maskuojančiais figūrą apdarais. Dar karjeros pradžioje ji tikino labiau už viską nenorinti, kad būtų aptarinėjama jos figūra, tačiau ant raudonojo kilimo išsiskyrė ekstravagancija bei netikėtais deriniais. 

Billie Eilish/Vida Press nuotr.

Vienoje AMA ceremonijoje dar 2019-aisiais ji pasirodė su pižamą ar bitininko kostiumą primenančiu „Burberry“ deriniu ir šlepetėmis – nuo to mados bendruomenė aikčiojo kelias dienas. Billie iki šiol rengėsi laisvais, patogiais drabužius, turėjo silpnybę išskirtiniams, retų kolekcijų baiskedžiams, grandinėms ir fantastinių spalvų plaukų dažams.

Naujasis jos žurnalo „Vogue“ viršelis – išties nustebino. Prieš kurį laiką nebeliko Billie Eilish vizitine stiliaus kortele vadinamos ryškios škuosenos, o dabar devyniolikmetė įsiamžino su seksualiu, apatinuką primenančiu mados namų „Gucci“ kostiumu. 

Vidiniuose puslapiuose Billie puošėsi ne ką mažiau atvira dizainerio Alexanderio Mcqueeno suknele. 

Muzikos žvaigždė sekmadienį paviešintame interviu sakė, jog toks jos netikėtas išstojimas neša žinutę „nesvarbu, kad ir ką vilkėčiau, nusipelniau pagarbos“.

Devyniolikmetė atviravo apie ją erzinantį visuomenės požiūrį į išskirtinį stilių. 

„Labai įsižeidžiau, kai išgirdau komentarus apie tai, kaip man gerai, kokia aš šaunuolė, nes jaučiuosi apdribusiuose drabužiuose patogiai. Kas čia gero? Pasauliui be galo rūpi, jei darai kažką ne taip, kaip įprasta ir tave netrukus vien dėl to ima kelti ant pjedestalo. Tai iš tikrųjų – tik blogiau“, – kalbėjo Billie.

Naujoji britų mados leidinio fotosesija – tarsi priminimas, teigė Eilish, jog vyrai neturi teisės vien iš drabužių apie moterį spręsti, laisvo elgesio ji, ar ne. Taip pat Billie atkreipė visų dėmesį, kurie į ją žvelgia su ironija. Tai, kad ji rodo figūrą, o anksčiau ją slėpė ir kalbėjo apie kompleksus bei per didelį žmogaus kūno sureikšminimą, tikrai superžvaigždei nedraudžia pozuoti atviroje fofotsesijoje.

„Staiga jau esi hipokritė, jei nori daugiau odos parodyti. Tave vadina lengvai prieinama, laisvo elgesio mergina. Jei aš tokia, tada savimi didžiuojuosi. Apsukime viską kita puse ir būkime stiprios. Kūno demonstravimas ar jo dengimas neturi nei pridėti, nei atimti garbės bei pagarbos tau“, – kalbėjo Eilish.

 

Pasiteiravus atlikėjos, ar ji nebijo sulaukti kritikos dėl to, kad dėvėjo korsetą, kuris mados istorijoje siejasi su kančios simboliu, Billie atrėžė „galinti daryti, ką nori“. 

„Svarbiausia, kad jautiesi gerai. Jei nori plastinės operacijos, eik ir darykis ją. Jei nori vilkėti suknelę, kuriai kažkieno nuomone esi per didelė... Žinok, kad jausdamasi gerai, atrodai gerai. Nebebūsiu niekeno valdoma“, – sakė Eilish.

Billie Eilish (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau