Billie Eilish prakalbo apie tikrąją savo seksualinę orientaciją: „Maniau, kad tai akivaizdu“

Billie Eilish / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Billie Eilish / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-05 18:22
AA

Praeitą mėnesį duotame interviu dainininkė Bilie Eilish gerbėjams užminė mįslę apie savo seksualinę orientaciją. Tačiau vieno renginio metu ji pagaliau ryžosi atsakyti į visiems taip rūpimą klausimą.

Lapkritį duodama interviu žurnalui „Variety“ amerikietė B.Eilish kalbėjo apie moteris ir prasitarė, kad jos ją traukia.

„Niekada gerai nesutariau su merginomis, bet aš jas labai myliu. Myliu jas kaip žmones. Na, mane jos traukia fiziškai, bet jų grožis ir buvimas šalia tuo pačiu, ir gąsdina“, – „Variety“ B.Eilish.

Billie Eilish / Shutterstock nuotr.

Taip internete prasidėjo tikra apkalbų lavina – vieni sakė, kad taip Billie atskleidė esanti biseksuali, o kiti manė, jog ji tiesiog žavėjosi kitomis dailiosios lyties atstovėmis.

Tačiau visai neseniai „Variety’s Hitmakers“ renginyje B.Eilish žengė raudonuoju kilimu ir, žinoma, sulaukė kaip niekada daug reporterių dėmesio. Vienos žurnalistės paklausta ar duotame interviu ji paviešino savo tikrąją orientaciją, Billie sakė:

„Ne, bet tuo pačiu ir taip. Aš tiesiog maniau, kad tai – akivaizdu. Tikrai nemaniau, kad žmonės to nežino. Jau seniai taip jaučiausi, tiesiog niekada apie tai nekalbėjau, ups“, – situaciją komentavo atlikėja.

Billie Eilish / Vida Press nuotr.

Billie sako, kad tik išvydusi portalų žinutes, ji susivokė, ką iš tiesų pasakė: „Pamačiau straipsnius ir pagalvojau – na, tikriausiai šiandien aš atskleidžiau savo tikrąją orientaciją. Gerai, šaunu. Aš už moteris“, – kalbėjo ji.