Bindi Irwin dukrai surengė įspūdingą pirmąjį gimtadienį: šventė nuosavame zoologijos sode

Bindi Irwin dukros gimtadienio akimirka / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Legendinio „Krokodilų medžiotojo“ Steve’o Irwino dukra Bindi Irwin su sutuoktiniu Chandleriu Powellu mėgaujasi tėvyste. Kovo 25-ąją jųdviejų mažylė Grace atšventė savo pirmąjį gimtadienį. O šventė buvo įspūdinga – Australijos zoologijos sode mergaitės garbei buvo surengtas vakarėlis, praneša „Daily Mail“.

Kad motinystė yra gražiausias B.Irwin gyvenimo etapas, nesuabejosi. Dar artėjant pirmajam dukrelės Grace gimtadieniui, 23 metų moteris savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo žavingais mažylės gyvenimo kadrais.

„Negaliu patikėti, kad mūsų gražuolei Grace Warrior jau beveik vieneri. Šie metai buvo patys geriausi mūsų gyvenime“, – rašė B.Irwin.

Puikiausius gyvenimo metus B.Irwin su šeima paminėjo griausmingai. Savo dukrelei B.Irwin ir C.Powellas surengė įspūdingą gimimo dienos šventę – mažylės pirmasis gimtadienis vyko Australijos zoologijos sode, kurį ne vieną dešimtmetį valdo Irwinų šeima.  

Per mažylės gimtadienį visuomenei buvo pristatyta naujausia zoologijos sodo žaidimų erdvė, kuriai suteiktas „Camp Grace“ vardas, tokiu būdu pagerbiant Steve’o Irwino anūkę.

B.Irwin pasakojo, kad dukros gimimo dienos šventėje nestigo veiklų ir didiesiems, ir mažiesiems  – čia susirinkusieji galėjo šerti krokodilus, vyko gyvi pasirodymai, kūrybiškumo dirbtuvės, o kur dar visus atvykusius pasitikusios puošnios dekoracijos ir dviejų aukštų tortas!

Teigiama, kad Grace gimtadienio progra jaunesni nei 14 metų vaikai į zoologijos sodą buvo įleidžiami nemokamai.

Bindi Irwin dukros gimtadienio akimirka / „Instagram“ nuotr.

Vakarėlyje buvo jautriai pagerbtas ir Bindi tėvas Steve'as Irwinas. Pagerbiant garsųjį krokodilų gaudytoją, kuris taip ir nepamatė gimstant savo anūkės, vakarėlyje buvo eksponuojama didžiulė jo nuotrauka, vertusi pasijausti it pats S.Irwinas dalyvautų siautulingame gimtadienyje.

S.Irwinas mirė 2006-ųjų rugsėjį, kai filmuojant dokumentinį filmą šalia Australijos šiaurinės pakrantės jį užpuolė dygliauodegė raja.

Bindi Irwin dukros gimtadienio akimirka / „Instagram“ nuotr.

Kiek anksčiau žurnalui „Stellar“ Bindi atviravo apie motinystę. Moteris atskleidė, kad Grace jau moka ištarti žodžius „mama“ ir „tėtis“.

„Būdama beveik vienerių, Grace pasiekė tą etapą, kai šliaužia it olimpinė sportininkė ir jau beveik vaikšto“, – tąkart teigė ji.

B.Irwin pasakojo, kad jos vyras Chandleris Powellas skatina ją „mėgautis kiekviena akimirka“ su jųdviejų mažąja mergaite.

Fotogalerija:

Bindi Irwin pirmasis dukros gimtadienis (9 nuotr.)
+3

Portalas Žmonės.lt primena, kad Bindi Irwin ir Chandlerio Powello vestuvių ceremonija įvyko 2020 metų kovo mėnesį, taio pat Australijos zoologijos sode, kurį aštuntajame dešimtmetyje atidarė jos seneliai ir iki šiol valdo Irwinų šeima.

Vestuvės įvyko vos kelias valandas prieš tai, kai Australijos vyriausybė uždraudė dideles vestuves visoje šalyje, kad būtų užkirstas kelias plisti koronavirusui. Kadangi Bindi motina Terri ir jos brolis Robertas gyvena šalia zoologijos sodo, jie galėjo dalyvauti ceremonijoje, nepaisant šio įstatymo.

Stevas Irwinas su dukra Bindi (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau