Biohakeriu tapęs A.Juodka – apie grasinimus nužudyti, tarnybą JAV armijoje ir boksininko karjerą

Aurimas Juodka / Asmeninio albumo nuotr.
Aurimas Juodka / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-16 15:16
AA

Pripažinimo visame pasaulyje sulaukęs Amerikos lietuvis, biohakeris Aurimas Juodka jau kurį laiką gyvena dvasingumu garsėjančioje Balio saloje ir kuria unikalius verslus, įkvepiančius žmones keisti savo gyvenimus ir siekti fizinės bei emocinės sveikatos. Jo klientai – turtingiausi bei įtakingiausi žmonės iš viso pasaulio, o verslus lietuvis pristato tokiuose prestižiniuose renginiuose kaip „Global Citizen Forum“, kurio globėjas yra Jungtinių Arabų Emyratų šeichas.

Aurimas atviras – visos šios žinios į jo gyvenimą atkeliavo per gana sudėtingas traumines patirtis, kurias suvokti prireikė daugybės metų, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Vyras bene ryškiausiai prisimena pavojų kupiną paauglystę Lietuvoje.

„Garsinimai mirtimi mokykloje buvo visiškai normalus dalykas”, – laidoje „Bus visko“ atviravo Amerikos lietuvis.

Aurimas Juodka / Asmeninio albumo nuotr.

Vyras prisiminė, kaip būdamas smulkaus sudėjimo, kentė ne tik psichologines vyresnių paauglių patyčias, bet ir patyrė fizinį smurtą. Ne kartą Aurimui teko slapstytis mokyklos bibliotekoje ar kitose patalpose. Laidoje vyras taip pat prisiminė, kaip sumuštas paauglių atsidūrė ligoninėje.

„Vieną žiemos popietę manęs laukė prie kiosko. Pasitiko su smūgiais. Atsimenu, kaip nubudau ant žemės, o kitą dieną atsidūriau ligoninėje”, – prisiminimais apie paauglystę Lietuvoje dalijosi Aurimas.

Nepaisant skaudžių patirčių mokykloje, Aurimas vaikystę prisimena šviesiai ir džiaugiasi turėjęs stiprų tėvų palaikymą. Net ir tai, kad turėjo daugybę sveikatos problemų, širdies ligą, alergiją, astmą, inkstų problemų, vaikino nepalaužė. Nors gydytojai sakė, kad vaikinas niekada negalės aktyviai sportuoti, vos baigęs mokyklą, Aurimas išvyko studijuoti į JAV, ten įstojo į armiją, per pusmetį priaugo 20 kg raumenų masės ir net tapo profesionaliu boksininku.

Aurimas Juodka / Asmeninio albumo nuotr.

„Buvau kariuomenės chore, giedojome Amerikos himną prieš bokso turnyrą ir aš juokaudamas pasakiau draugui, kad nesunkiai nugalėčiau sunkiasvorius“, – laidoje „Bus visko“ pasakojo Aurimas, prisimindamas, kaip juokelis virto lažybomis, pakeitusiomis visą Aurimo gyvenimą.

Lietuvis ėmė aktyviai treniruotis, pradžioje skausmingai pralaimėjęs, galiausiai ėmė atstovauti universitetui ir tapo čempionu. Tai ne tik sustiprino Aurimo pasitikėjimą savimi, bet ir padėjo atsikratyti baimės būti pažemintam ar pralaimėti.

Aurimas Juodka / Asmeninio albumo nuotr.

Šiandien Aurimas investuoja į sąmoningumą skatinančius verslus, meditacijos centrus, unikaliomis technologijom paremtas kvėpavimo programas ir edukacinius projektus, padedančius žmonėms tobulėti. Viskas pasikeitė po to, kai Aurimas sudalyvavo Vipasana tylos stovykloje Naujojoje Zelandijoje. Po dešimties dienų tyloje vyras pakeitė savo gyvenimą iš esmės, nutraukė santykius su antrąja puse ir išvyko gyventi į egzotišką Balio salą. Bijantiems pokyčių gyvenime, Aurimas atšauna: „Gyvename vieną kartą, patys galime pasirinkti, norime gyventi iliuzijoje ar susidurti su tikra realybe.“

Kalbėdamas apie tylos meditaciją, Aurimas atskleidė, kad tai ne tik praskaidrina protą bei mintis, bet ir padeda visiškai kitaip suvokti laiką. Pasak vyro, laikas išsitempia.

„Po tų dešimties dienų tyloje tu nebegyveni 355 dienas, tu turi dvigubai daugiau laiko, nes gyvenimas tarsi įgauna daugiau kadrų. Tai padeda susikurti norimą realybę dvigubai greičiau”, – negirdėtomis įžvalgomis dalijosi Aurimas.

Aurimas Juodka / Asmeninio albumo nuotr.

Investuotojas pasidalino, kad reguliariai sukelia organizmui šoką šalčiu ir net kelis kartus per metus po oda implantuoja cukraus kiekį kraujyje matuojantį aparatą, padedantį geriau pažinti maisto bei aktyvios veiklos poveikį jo organizmui.

Laida „Bus visko“ – šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK.