Birštone susituokė Dalia Belickaitė ir krepšininkas Edvinas Šeškus

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.
Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-10 14:25
AA

Liepos 10-ąją Birštone karaliavo meilė. Jaukiame Lietuvos kurorte susituokė buvusi krepšininkė, TV laidų vedėja, influencerė Dalia Belickaitė (25) ir krepšininkas Edvinas Šeškus (26). Pora šeimą sukūrė po beveik aštuonerių metų draugystės.

Dalios ir Edvino tuoktuvių ceremonija vyko neogotikinėje Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Sveikinti jaunavedžių prie šventovės rinkosi artimieji, draugai bei kolegos.

Tarp svečių buvo galima išvysti ir žinomų veidų – jaunavedžius sveikino Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis.

O nuotakai žengiant į bažnyčią, jos skliautuose aidėjo Ievos Zasimauskaitės gyvai atliekama eurovizinė daina „When we‘re old“.

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.

Suvedė meilė krepšiniui

Dalia Belickaitė su būsimu savo vyru Edvinu susipažino seniai – nuo mažens drauge žaidė krepšinį. Žurnalui „Žmonės“ jiedu anksčiau pasakojo, kad per moksleivių lygos žvaigždžių dienas visuomet vienas kitam pamodavo ranka.

„Dalia – mano meilė nuo vaikystės, gal nuo dvylikos metų. Ji man jau tada patiko, vis kokią nors žinutę ne į temą jai parašydavau“, – yra pasakojęs Edvinas.

Kai jiedu pradėjo draugauti, Edvinui buvo aštuoniolika, Daliai – septyniolika. Tuo metu Edvinas buvo tik atsigavęs po kryžminių raiščių operacijos, o Dalia neseniai patyrusi traumą, laukė operacijos. 

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.

Turėjome vieną gerą bendrą draugą. Kadangi negalėjau treniruotis, laiką leisdavau su juo. Paskui pradėjome bendrauti trise. Kol bičiulystė su Edvinu peraugo į meilę.

Iki septyniolikos metų neturėjau nė vieno širdies draugo. Mane supo daug gerų draugų vaikinų, kai kurie galbūt manydavo, kad galime būti pora. Tačiau man to nereikėjo. Sutikusi Edviną greitai pajutau, kad tai mano žmogus. Savo gyvenimo be jo nebeįsivaizduoju. Iš sykio pradėjome jaustis taip, tarytum būtume pažįstami visą gyvenimą, todėl drąsiai leidomės į santykius. Mūsų draugystę nuo pat pradžių labai palankiai priėmė tėvai“, – savo draugystės istoriją „Žmonėms“ yra pasakojusi D.Belickaitė.

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.

Buvo nerimo

25-erių metų laidų vedėja anksčiau televizijai buvo sakiusi, jog niekada neprarado vilties, tačiau nerimo prieš vestuves netrūko. Dėl pandemijos D.Belickaitė kartu su Edvinu Šeškumi buvo apgalvoję ir kitokį vedybų scenarijų.

„Vestuvėms ruošiuosi labai intensyviai. Čia – tarsi mano kūdikėlis, mano projektas, kuriam atidaviau visą save. Jeigu viskas pavyks, vestuvės turėtų atrodyti įspūdingai. Kyla visokių minčių, nes su karantinu neiname į gerąją pusę.

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.

Viską darome pagal planą, ir, kai artės data, tada ir darysime sprendimą. Su Edvinu pasikalbame, ką darytume vienokiu ar kitokiu atveju, ar nukeltume, ar susituoktume tik tarp artimųjų, o švęstume vėliau. Bet labai noriu tikėti, kad viskas vyks taip, kaip tikimės dabar“, – apie savo planus anksčiau pasakojo Dalia.

Jos žodžiai nuėjo tiesiai Dievui į ausį ir lemtingąją liepos 10 d. porą lydėjo ne tik puikus oras, sėkmė, bet ir didžiulė minia svečių, jokiu būdu nenorėjusi praleisti metų vestuvių.

Fotogalerija:

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės (57 nuotr.)
+51

Griausmingas mergvakaris

Pagal visas šiuolaikines tradicijas, prieš vestuves Dalia minėjo savo mergvakarį. Nuo ryto iki vakaro užimta draugių paruošta veikla ir staigmenomis, ji spėjo akimirkomis pasidalinti ir su savo sekėjais socialiniame tinkle „Instagram“.

D.Belickaitės rytas prasidėjo netikėtai – ją iš namų „pagrobė“ du vaikinai ir skyrė užduotį degalinėje apsipirkti už nurodytą pinigų sumą. Taip pat merginai teko įrodyti, kad ištekėjusi už vyro gebės jam užrišti kaklaraištį ir prireikus – papildyti langų skyčio bakelį automobilyje.

Po dar kelių užduočių, mergina buvo parvežta į tėvų namus, kuriuose laukė pulkas artimų draugių, seserys ir mama. Kartu jos mėgavosi bendrais pusryčiais, žiūrėjo Dalios Belickaitės vaikystės archyvus.

Vėliau būsimoji nuotaka atsidūrė pole dance šokių studijoje, kurioje teko mokytis viliojančių šokio žingsnelių. Savo naujais įgūdžiais D.Belickaitė pasidalijo ir socialiniame tinkle, paviešindama trumpą šokio įrašą.

Dalia Belickaitė su Edvinu Šeškumi; Dalios Belickaitės megvakario akimirkos / Socialinių tinklų nuotr.

Pagal paruoštą sportininkės draugių ir seserų programą šokių parketą pakeitė kartingų trasa. O po šio ekstremalaus sporto, Dalios laukė staigmena – sodyba gamtos apsuptyje, kurioje ji naktį praleido besilinksmindama su šventės organizatorėmis. Regis, mergvakaris buvo tikrai vykęs. 

Primename, kad Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus susižadėjo praeitų metų sausio mėnesį, kelionėje. Tuo metu sportininkė šmaikščiai žinią pranešė socialiniuose tinkluose. Ji juokėsi, kad išgirdusi klausimą, ištarė ne „taip“, bet palaimingai sušuko: „Tai aišku!“.

„Žinau, tik tiek, kad jį labai myliu ir laukiu nesulaukiu, kada galėsiu tapti Edvino žmona“, – po nuotrauka, kurioje įsiamžino su sužadėtuvių žiedu tuomet rašė D.Belickaitė.