Birutė Petrikytė – apie sunkiausius išbandymus ir laiką, kai turėjo tapti seserimi savo dukrai

Birutė Petrikytė ir jos dukra Andželika Petrikytė / Laimos Geležės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Skolos, prarasti draugai ir baimė atsidurti gatvėje – tokia vos prieš kelerius metus buvo garsios dainininkės Birutės Petrikytės kasdienybė. Žinoma moteris yra įsitikinusi, kad tokias gyvenimo duobes gali suprasti tik tie, kurie tai patyrė. Apie visa tai ir dabartinį gyvenimo etapą su laidos „Kasdienybės herojai“ komanda sutikusi pasikalbėti scenos atstovė sako, kad praeityje liko nemažai skaudžių akimirkų.

Daugybę metų kartu su dukra Andželika dainavusi moteris dažnai viešumoje buvo pavadinama seserimi, o ne mama. Atrodytų, kad tai turėtų būti komplimentas, tačiau niekas anuomet nežinojo, kaip šie žodžiai Birutei vėrė širdį. Šiandien ji tikina iš tiesų žmonių akyse turėjusi tapti seserimi savo gimusiai dukrai, nes anuomet nepilnametei susilaukti vaiko buvo smerktina.

Daugiau nei 45 metus scenoje esanti dainininkė sako, jog karjeros pradžioje niekas nenumanė, kad greitai išpopuliarėjusi dar būdama visai jauna ji nulipusi nuo scenos skubėdavo namo pas savo mažylę.

Birutė Petrikytė / Andriaus Ufarto nuotr..
Birutė Petrikytė ir jos vyras Igoris / Laimos Geležės nuotr.

Dukros tėvas auginti atžalos Birutei nepadėjo, tačiau ji prisipažįsta niekada gyvenime nemokėjusi klausyti proto balso, todėl ir pažinties pradžioje su vyrais nepagalvojusi apie praktinius dalykus. Tačiau dabar dainininkė džiaugiasi jau 21 metus būdama kartu su septyneriais metais jaunesniu vyru Igoriu, kuris šalia ir gyvenime, ir restorane „Birutės uostas“. Jau vienuolika metų kelyje tarp Palangos ir Šventosios veikiančiame restorane ir svečių namuose B.Petrikytė ne tik gyvena, bet pati priima svečius ir sukasi virtuvėje.

„Aš neturiu tarnų. Su visais taip pat dirbu, todėl ir žmonių, kurie dirba su manimi, požiūris kitoks“, – „Delfi TV“ laida atvirai prisipažino dainininkė.

Birutė Petrikytė ir jos dukra Anželika Petrikytė / Laimos Geležės nuotr.

Vaikštinėdama po didžiulį savo kiemą, kai aplink sukiojasi vyras Igoris bei nemažai personalo, Birutė atrodo kaip iš tiesų sėkminga moteris, tačiau dar prieš kurį laiką svečių namams ir restoranui iš banko pasiskolinti pinigai porai tapo nepakeliama finansine našta.

Tačiau dabar B. Petrikytės gyvenimo negandos liko praeityje, o apie pokyčius gyvenime byloja ir pasikeitusi figūra – dainininkė atrodo itin sulieknėjusi. „Aš iš tų moterų, kurios visą gyvenimą deda pastangas, kad gerai atrodytų. Toks jau mūsų moterų būdas“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos B. Petrikytė.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21:30 val.

Birutė Petrikytė (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau