Birželio mėnesio „Laima“: laikas permainoms ir milžiniški kiekiai laimės hormonų

Žurnalas „Laima“
Šaltinis: „Laimė“
AA

Laikas keistis – kviečia birželio mėnesio „Laima“, išeinanti kartu su 32 psl. aktyvaus gyvenimo ir mitybos priedu „LAIMA Fitness“. Nes kada, jei ne vasarą, pradėti gyventi aktyviau, sveikiau, įdomiau ir linksmiau?

O pasiūlymų, kaip prisigaminti milžiniškus kiekius laimės hormonų judant ir išbandant įvairias (naujas) judėjimo kryptis ir rūšis – daugybė. Savo patirtimi dalijasi 5 žinomos aktyvios moterys – Simona Burbaitė, Agnė Šimanskytė, Vlada Musvydaitė, Milana Jašinskytė ir Laura Vagonė, taip pat geros formos paslaptis atskleidžia žurnalo veidą kuriančios mūsų stilistės.

Naujausioje „Laimoje“ kalbame ne tik apie kūno tobulinimą. Ne mažiau svarbu gera savijauta. O gerai jaučiamės tik tada, kai gyvename harmoningą, visavertį gyvenimą, kai jaučiamės laimingi ir savo vietoje. Kartais, kad taip pasijustume, tenka perlipti per baimės sieną ir ryžtis pokyčiams. Viršelio herojė menininkė Modesta Butautytė-Monisha atvirame pokalbyje akis į akį pasakoja, kaip ne kartą viską pradėjo nuo pradžių, nors ne visada žinojo, ką daryti. „Tikėjau gyvenimu, tikėjau, kad man pasiseks“, – sako ji. Ir priduria auksinį receptą: tam, kad įvyktų pokyčiai, reikia imtis veiksmų. „Tikiu, kad net jei iš pradžių nesiseka, bet disciplinuotai kažką darai, anksčiau ar vėliau pasiseks.“ („Bilietas į laisvę“, p. 26)

„Atominė brunetė“, anglų kalbos kursų tinklo įkūrėja Aurelija Ignotaitė, priešingai, nejautė jokio baimės jausmo, o subūrė į save panašius ir sukūrė nuosavą verslą. Ir nors buvo daug abejojančių, mergina nepasidavė. Svarbiausia, anot Aurelijos, daug ko neimti į galvą ir tikėti savimi: „Viską darydavau iš nuojautos – be jokių verslo studijų ir be patirties“ („Atominė brunetė“, p. 38).

Kartais gyvenimas mus nuneša tiesiai ant bangos. Bangą tiesiogine ir perkeltine prasme pagavęs muzikantas Justinas Jarutis pasakoja, kaip jo gyvenimą pakeitė žmona, dukrelė ir... banglentė („Muzika, bangos, vėjas!“, p. 44). Žurnale rasite ir daugiau įkvepiančių istorijų bei nuorodų, kaip gyventi aktyviau ir įdomiau.

Sakoma, kad pokyčiai pirmiausia įvyksta galvoje. O tada metas imtis veiksmų. Arba... šiek tiek atsitraukti, kad į gyvenimą pažvelgtume tarsi iš šalies, kaip padarė pertrauką skelbianti dizainerė Kristina Kruopienytė („Ko man reikia“, p. 50). Vasara tam labai tinkamas metas.

Tikime, kad su birželio mėnesio „Laima“ ir priedu „LAIMA Fitness“ pokyčiai eisis sklandžiau ir nuotaikingiau. Svarbu, kad keistis, kaip ir gyventi, būtų smagu! O laimės homornai gaminasi ir pašto dėžutėje radus naują „Laima“ numerį. Kas mėnesį šią laimės akimirką galite patirti užsiprenumeravę žurnalą – be to, prenumeruoti kur kas pigiau, nei pirkti!

Laima Nr. 6

Skaitykite daugiau