Birželio mėnesio „Laimės“ herojė Deimantė Kazėnaitė: „Moku gyventi ir viena!“

Deimantė Kazėnaitė
Deimantė Kazėnaitė
Šaltinis: „Laimė“
2020-05-22 09:10
AA

Skaudžias skyrybas su sužadėtiniu garsiu fotografu Gediminu Žilinsku išgyvenusi modelis, vizažistė, socialinių tinklų žvaigždė Deimantė Kazėnaitė atvira: „Net neįtariu, kas manęs laukia toliau“. Dabar ji džiaugiasi atradusi sugebėjimą „sugyventi“ pati su savimi ir tikina supratusi, kad laimingo gyvenimo kelio jai nenuties joks vyras, todėl dabar daro viską, kad tokį susikurtų pati.

„Kasdien lipu per įvairiausias baimes ir vis neatsistebiu savo sugebėjimais ir energijos pliūpsniu – moku gyventi ir viena! – džiaugiasi D. Kazėnaitė. – Dabar darau tai, ko anksčiau nesu mėginusi, ir kaip koks tankas traiškau pasitaikančias kliūtis.“

Deimantė iš tų moterų, apie kurias su pasigėrėjimu sakoma: „Kokia tu graži!“ Šis malonus komplimentas glosto širdį ir šio numerio viršelio herojei, tik ji išmoko nebenurausti sulaukusi pagyrų dėl išvaizdos ir sako, kad gražuolės irgi liūdi, skiriasi, jaučiasi vienišos ir turi kompleksų.

„Nors daugelis mano, kad man nereikia stengtis – esu graži ir sėkminga, anaiptol taip nėra“ , – tikina Deimantė ir išduoda, kokiems išvaizdos pokyčiams ketina ryžtis.

Apie asmeninio gyvenimo pokyčius ir atradimus po skyrybų – atviras ir nuoširdus Deimantės Kazėnaitės interviu birželio mėnesio žurnale „Laimė“.

Krepšininkų pora Giedrė ir Arnas Labuckai atvirai sako: nėra nieko svarbesnio už šeimą. Jie niekada nekėlė prioritetų klausimo, kuris aukosis šeimai, o kuris – karjerai. Po rimtos čiurnos traumos pajutęs, kad krepšinyje galimybių riba jau pasiekta, Arnas šiandien atsidavęs tėvystei, o Giedrė pasiryžusi tęsti krepšininkės karjerą.

„Jei nesi pasaulinio ar europinio lygio žaidėjas, ar verta buvimo su vaiku laiką aukoti sportui?“ – garsiai svarsto ir tikina, kad tėvystė jį veža net labiau nei krepšinis.

Operos dainininkė Ieva Prudnikovaitė savo gyvenimo namą stato ant sociumo stereotipams atsparaus pagrindo, nors ir neslepia, kad operos pasaulyje išvaizda – neišvengiamas prioritetas. „Gražiam žmogui sociumas palankesnis. Normalu, kad mieliau ganyti akis į fiziškai gražų objektą, – sutinka. – Tačiau džiaugiuosi, kad tendencijos keičiasi, kad baigėsi perkarusių divų ir manekenių era.“

 

Apie savo grožio paieškas ir etalonus talentinga menininkė pasakoja rubrikoje „Veido dienoraštis“.

 

Ruošiantis vasarai ir atostogoms (taip, atostogoms!) pravers mūsų parengti praktiški grožio patarimai: antakių priemonių gidas (ką gi daryti su visomis tomis formavimo, puoselėjimo ir ryškinimo priemonėmis?!), naujausių makiažo priemonių ir tendencijų apžvalga bei savaiminio įdegio priemonių naudojimo instrukcijos, kaip saugiai įdegti namie.

 

Kadangi sudėvėjome visus treningus ir namų drabužius, o šlepetės tapo sunkios it geležinės kurpės, pradėjom sapnuoti šilkines sukneles. Pats laikas į spintą įsileisti naujų vėjų ir drabužių! Kas kabo įvairiausiuose pasaulio kampeliuose gyvenančių lietuvių fashionistų ir influencerių spintose šį pavasarį ir vasarą? Su savo spintos naujokais šį sezoną supažindina svetur gyvenančios antreprenerė, skaitmeninio turinio kūrėja Rūta Žakė, prekių ženklų internetinės prekybos platformos vyresnioji stilistė, dizainerė Milda Čergelytė ir mados iliustruotoja, tinklaraštininkė, stilistė, autorė Laura Mizgirytė-Latour.  

O mados žurnalistė Julė Šiurkutė aiškinasi, kuo pasaulio podiumus ir garsias madinguoles taip žavi mezginiai ir nėriniai.

Kol lauksime vasaros, pasisvečiuokime prekės ženklo „Más 924“ kūrėjos Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės, prekės ženklo „The Knotty Ones“bendraturtės Sandros Pangonytės, tinklaraštininkės Simonos Burbaitės, elektroninio žurnalo „Abstract Stylist“ įkūrėjos Linos Survilos ir prekės ženklo „Makara Waer“ įkūrėjos Gerdos Mickevičiūtės namuose ir pasisemkime stilingos kasdienybės idėjų.

Pasaulinė pandemija ne visiems atnešė džiugių atradimų. Kaip išsilaikyti ant kojų ir neprarasti sveiko proto šiuo nelengvu metu, pataria gydytoja psichiatrė Tamara Kuntelija-Plieskė ir dalijasi savo skausminga asmenine patirtimi: per karantiną jai teko uždaryti nuosavą kliniką.

„Gyvenimas suteikė gerą progą pamąstyti ir pasitikrinti, išsigryninti: kaip esi, su kuo esi, užbaigti tai, kas nepriimtina. Aš renkuosi nesikratyti atsakomybės, nes manau, kad ji – tai laisvė veikti. Suvokiu pandemiją kaip galimybę prisitaikyti prie pasikeitusių ar besikeičiančių aplinkybių.“

„Kiekviena krizė – tai ir pavojus, ir galimybė. Pandemija ateina ir praeina, o gyvenimas tęsiasi“, – tikina pašnekovė.

O liepos 7 dieną – nauja „Laimė“, nauji išgyvenimai ir nauji atradimai.