Bliuzo karalienė Arina imasi verslo: „Koncertai atšaukti, bet gyvenimas nesustoja“

Arina ir jos kurti papuošalai
Arina ir jos kurti papuošalai
Šaltinis: Žmonės
2020-11-13 07:57
AA

„Papuošalų gamyba man nėra pasižaidimas, kurį sugalvojau iš neturėjimo ką veikti. Tai hobis, kuris labai įtraukė ir netrukus jais pasipuošti galės visi norintys“, – šypsosi dainininkė Arina Borunova (51). Dėl karantino vėl atšaukti koncertai jai tapo galutine priežastimi kelerius metus vystytą hobį paversti verslu.

„Gyvenu gerai. Taip, koncertai atšaukti, tačiau po pirmojo karantino labai stipriai dirbau, buvo daug koncertų ir renginių. Na, o dabar, kas belieka, jei ne susitaikyti su situacija? Prieš vėją nepapūsi“, – optimistiškai nusiteikusi Arina, šį karantiną planuojanti išnaudoti kitos savo veiklos realizavimui – prieš trejus metus nedrąsiai pradėjusi kurti papuošalus, šiandien ji pagaliau išdrįso juos pristatyti platesnei auditorijai.

„Pasiskelbti viešai – nedrąsu, bet įkvėpiau ir pasiskelbiau!“, – juokiasi pašnekovė.

Dainininkės rankose gimsta apyrankės, pakabukai, gaminiai su įvairiais simboliais, raidžių inicialais, taip pat papuošalai vaikams – pastarieji atsirado įkvėpti meilės anūkei.

Dainininkė Arina / K. Sabaliauskaitės nuotr.

Kūrybos išskirtinumu Arina įvardija tai, kad dažniausiai pati kuria papuošalams raštus: „Dirbu ir su sidabru, ir su polimeriniu moliu, pati maišau spalvas – o jas, patikėkite, suderinti ne taip paprasta, jeigu nori, kad išties gražiai žiūrėtųsi. Gautą raštą integruoju į papuošalus“, – Žmonės.lt subtilybes atskleidžia dainininkė.

Kur ji viso to išmoko? „Šiais laikais internetas – visagalis! Pradedi domėtis vienu niuansu, žiūrėk, jau kitą siūlo išmokti... Sėdžiu, gilinuosi, taip ir tobulėju. Esu prisipirkusi ir knygų šia tema, nes iš tiesų tai nėra taip paprasta, egzistuoja daugybė įvairiausių technikų. Džiaugiuosi, kad mane tai labai domina, tada ir tas mokymasis išeina natūraliai“, – šypteli.

Bliuzo karalienės Arinos kurti papuošalai (58 nuotr.)
+52

Negaili sau ir kritikos

Dainininkė pasakoja, kad viskas prasidėjo nuo visiško atsitiktinumo, kuris ir tapo lemtingu įvykiu, į jos gyvenimą atnešusiu šį naują hobį.

„Man sutrūko kaklo papuošalas, pabandžiau pati jį sutvarkyti. Žiūriu, kad čia nėra taip sudėtinga! Tereikia detalių ir kruopštumo. Vėliau sau pasidariau koncertui papuošalą, dar vėliau – sau ir draugams teminiam vakarėliui... Taip ir prasidėjo... Iš pradžių tai buvo veikla savo malonumui, dovanoms, tačiau vis labiau įsitraukiau į šį procesą, pradėjau gilintis, skirti tam daug laiko“, – sako pašnekovė.

Arinos kurtas papuošalas / Asmeninio albumo nuotr.

Per trejus kūrybos metus Arina jaučiasi gerokai patobulėjusi, o pirmiesiems savo papuošalams negaili ir kritikos.

„Dabar kai pasižiūriu į tuos pačius pirmuosius, tai pradedu juoktis – jetus, tokie juokingi, paprasti. Net į prieš metus darytus žiūrėdama jaučiu, kad per tą laiką jau patobulėjau.

Supratau, kad esu iš tų žmonių, kurie turi kantrybės ir kruopštumo, nes tikrai ne kiekvienas nori ir mėgsta ilgai „žaisti“ su smulkiomis detalėmis, ieškoti tobulos formos ar spalvos. Man tai – savotiška meditacija, atsipalaidavimas“, – patikina.

Arinos kurtas papuošalas / Asmeninio albumo nuotr.

Arina pasakoja, kad šiuo metu ruošiasi internetinės papuošalų parduotuvės startui. Neslepia, kad parduotuvė vadinsis jos pačios vardu. „O kam kažką šioje vietoje keisti? Tegu vardas dirba savo darbą!“ – juokiasi Arina.

Ji atvirauja besitikinti, kad visi papuošalai ras savo žmogų, kurį džiugins, suteiks kasdienybei truputėlį  daugiau spalvų ir žavesio.

„Noriu judėti tik pirmyn. Gyvenimas kartais pats padiktuoja kryptį“, – šypteli Arina.

Arinos kurtas papuošalas / Asmeninio albumo nuotr.