„Bliuzo naktų“ kviestinė žvaigždė Earlas Thomas susidomėjo „Baltuoju Kiru“

Earlas Thomas ir „Baltojo Kiro“ lyderis Tautvydas Augustinas / „Bliuzo naktų“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pozityvios nuotaikos festivalio „Bliuzo naktys“ miestelis jau kyla. Visą savaitgalį jame linksminsis tūkstančiai festivaliautojų. Ta proga „bliuzų“ savanoriai nufilmavo trumpą bendros nuotaikos klipą. Tai pamatęs amerikietis bliuzmenas Earlas Thomas labai susidomėjo muzikiniu takeliu, kurį atlieka „Baltasis Kiras“.

Trumpajame vaizdo klipe, kuriuo perteikta itin draugiška ir šilta „Bliuzo naktų“ atmosfera, skamba grupės „Baltasis Kiras“ daina „Saulė šviečia“. Internete tai išvydęs legendinis JAV bliuzo muzikantas Earlas Thomas pažėrė malonių komentarų.

Earl Thomas / Festivalio organizatorių nuotr.

„Žmonės, puikus video! O kas tas atlikėjas? Visiškai nesuprantu jo kalbos, bet jaučiu vidinę jėgą! Labai laukiu šio savaitgalio“, – organizatoriams rašė šį savaitgalį „Bliuzo naktyse“ grosiantis E.Thomas.

„Earlas Thomas yra bliuzo legenda. Nudžiugino toks jo komentaras. Malonu, kad jis pagavo mūsų kūrybinę nuotaiką net ir nesuprasdamas žodžių. Labai norime su juo pasimatyti, pajausti. Earlas Thomas yra didelė žvaigždė, bet, kaip sakė Jimi Hendrixas, – kuo daugiau pinigų uždirbi, tuo daugiau bliuzo gali sugroti. Manau, kad Earlas pagros daug gero bliuzo“, – linksmai kalbėjo „Baltojo Kiro“ lyderis Tautvydas Augustinas.

Visi malonūs susitikimai „Bliuzo naktyse“ tęsis iki pat sekmadienio. Šiuo metu festivalio vartai jau atidaryti, renkasi pirmieji dalyviai, kyla palapinių miestelis.

„Oras fantastinis, dangus – šviesus, žmonės jau važiuoja, bilietų zona veikia. Taigi, jei norite išvengti rytojaus spūsčių, galite atvykti jau šiandien“, – sakė organizatoriai.

Earl Thomas / Festivalio organizatorių nuotr.

Be plačios paletės muzikos šiais metais „Bliuzo naktyse“ bus galima išbandyti ir įvairias naujas pramogas: sportinį pokerį ar virtualų skrydį parasparniu, kai atsisėdęs į specialią pakabą gali įsijausti į tikrą skrydį. Taip pat bus galima išmėginti tapybą ant vandens, stalo žaidimus, įsiamžinti fotobūdelėje ar išbandyti žvejybą apynių baseine.

Festivaliautojai įsitrauks į gausias socialines iniciatyvas, veiks „Lesės“ palapinė, jaunieji veterinarai pasakos, kaip tinkamai pasirūpinti augintiniais, vyks tradicinės šunų lenktynės.

Šeštadienį ledo meistrai įrengs šaltąją statinę, bus galima atsigaivinti vaisiniu šerbetu. Festivalio teritorijoje veiks barų zona, kurioje muzika gros ir vėlų vakarą.

Į „Bliuzo naktis“ Varniuose susirinkę futbolo aistruoliai neliks be Europos čempionato rungtynių: jos bus transliuojamos Pašiūrėje. Bilietus vis dar galima įsigyti festivalio puslapyje bliuzonaktys.lt ir „Tiketoje“.

Festivalio „Bliuzo naktys“ pristatymas Vilniuje (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau