Blogiausia Lietuvos vairuotoja tapo 69-erių marijampolietė Silva Mazurkevčienė

Blogiausio Lietuvos vairuotojo finalas / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Devynias savaites artimųjų nominuoti blogiausi Lietuvos vairuotojai varžėsi LNK eteryje, kad įrodytų, jog tokie nėra. Finale susigrūmė automobilių bijanti ir dėl to tik retai vairuojanti Braškė, po avarijos baimę įgijusi ir teises keliems metams į spintą padėjusi Birutė bei išsiblaškiusi ir staigius manevrus dievinanti Silva.

Deja, 69-erių marijampolietė Silva Mazurkevčienė turėjo pripažinti dukros tiesą ir užuot apgynusi savo vardą, gavo „Blogiausio Lietuvos vairuotojo” trofėjų.

Dalyvius vertinusią komisiją sudarė buvęs lenktynininkas, BMW saugaus vairavimo akademijos įkūrėjas Darius Jonušis, saugaus eismo ekspertas dr. Vigilijus Sadauskas bei tūkstančius kilometrų nuvažiavusi ir patyrusi vairuotoja Nijolė Rukaitienė. Viso projekto metu įvairiausių pasiteisinimų, kodėl jai nesiseka atlikti vienos ar kitos užduoties prisigalvojusi Silva, net ir paskelbus galutinį komisijos verdiktą su juo nesutiko: „Komisijos profesionalų nuomonę vertinu, tačiau savo turiu kiek kitokią. Savo teisių į lentyną dar nepadėsiu“, – pasibaigus projektui sakė 30 metų vairavimo stažą turinti moteris.

Blogiausio Lietuvos vairuotojo finalas / LNK nuotr.

Laidos vedėjas Mantas Stonkus atkreipė dėmesį, kad tai, jog iš visų likusių finalisčių Silva eisme dalyvauja dažniausiai, ir buvo priežastis, kodėl ji gavo šį niekieno nepageidaujamą titulą: „Norime įteikti šitą simbolį, kad jis būtų kaip priminimas, stovėtų namuose ir kartotų: Brangioji, nevažiuok dar į gatvę, tau dar reikia šiek tiek pasimokyti.”

Tiesa ta, kad viso projekto metu Silvai pavyko įveikti vos vieną užduotį ir ji be konkurencijos, perkeltine prasme, pralenkė ne tik kitas dvi finalininkes, bet ir anksčiau iškritusius projekto dalyvius: vairuoti vengiantį komiką Mantą Katlerį, kelių erelį iš Panevėžio Evaldą, tūkstančius eurų draudimui dėl sukeltos avarijos draudimui skolingą Justiną, išsiblaškiusį, kairės nuo dešinės neskiriantį devyniolikmetį Raimondą, tik naktimis vairuojančią Dangirą bei lėtapėdę telšiškę Vaidą.

Blogiausio Lietuvos vairuotojo finalas (5 nuotr.)
LNK nuotr.
+2
Skaitykite daugiau