Bobbi Kristinos Brown vaikinas Nickas Gordonas: „Mes išgyvenome porą persileidimų“

Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas / „Instagram“ nuotr.
Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-04-28 13:07
AA

Dainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown patyrė du persileidimus, tvirtina jos gedintis draugas Nickas Gordonas.

Vyrukas, kuriam buvo 17-ka, kai jis įsimylėjo tuomet 14-metę Whitney Houston dukterį, naujame interviu atvirai kalbėjo apie savo draugės problemas, kurios nuvedė prie incidento, kai ji 2015 metų sausį kone prigėrė vonioje jų namuose Rosvele Džordžijoje.

Bobbi Kristina buvo rasta vonioje veidu žemyn, be gyvybės ženklų, ir nuvežta į netoliese esančią ligoninę, kur jai medicininėmis priemonėmis buvo sukelta koma. Ji taip niekada ir neatgavo sąmonės, o po pusmečio mirė.

Nickas „Daily Mail Online“ papasakojo, kad planavo ją vesti – po to, kai ji kreipėsi pagalbos dėl žalingų įpročių.

„Mirus jos mamai, ji vartodavo vaistus, kad nuslopintų skausmą, kurį jautė, – pasakojo jis. – Ji pradėjo gerti skausmą malšinančius vaistus, ir „Xanax“, ir žaloti save. Galėjai matyti randus ant jos rankų. Žmonės ėmė siūlyti reabilitaciją, bet ji priešinosi, narkomanai visada priešinasi. Ji maišė vaistus“.

„Ji dažnai būdavo prislėgta. Mes išgyvenome porą persileidimų. Mums būtų labai patikę turėti vaiką, bet to dar neplanavome, ir ji buvo tiesiog toks jaunas, trapus žmogus, kad jai tai atsiliepė“, – sakė Nickas Gordonas.

Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas / „Instagram“ nuotr.

Jis taip pat paaiškino pranešimus, esą jis ir Bobbi Kristina buvo vyras ir žmona. Pasak jo, jie kartą buvo nuėję susituokti, bet eilė buvusi per ilga.

„To norėjo Bobbi Kristina. Ji norėjo pasakyti žmonėms, kad mes susituokę. Kartą vos nesusituokėme. Nuėjome į teismo rūmus, bet eilė buvo per ilga, o mums reikėjo į šeimos susitikimą Floridoje. Pasakiau: „Mažyte, turim leistis į kelią“. Norėčiau, kad būčiau palaukęs tas 30 minučių ir tai padaręs“, – pridūrė jis.

Praėjus devyniems mėnesiams po Bobbi Kristinos mirties, 26 metų Nickas pripažįsta, jog jam vis dar sunku susitaikyti su faktu, kad draugės nebėra.

„Negaliu atsiplėšti nuo Krissy, – sakė jis. – Ji turi superypatingą vietą mano širdyje. Nenoriu to palikti. Galvoju, kad ji yra su manim, kasdien. Visą laiką su ja kalbuosi. Turiu. Tai padeda man išlaikyti sveiką protą“.

Parduodamas butas, kuriame buvo surasta merdinti Bobbi Kristina Brown (12 nuotr.)
+6
Bobbi Kristinos Brown laidotuvės Naujajame Džersyje (10 nuotr.)
+4
Bobbi Kristinos Brown gyvenimo akimirkos (25 nuotr.)
+19