„Božolė“ choristė Vaiva Gerasimovaitė ištekėjo už Giedriaus Venslovos

 Vaiva Gerasimovaitė ir Giedrius Venslova / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Vaiva Gerasimovaitė ir Giedrius Venslova / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-25 15:45
AA

Penktadienį Kaune susituokė „Božolė“ choro dainininkė Vaiva Gerasimovaitė (22) ir „Rondo“ grupės klavišininko Remigijaus Venslovos sūnus Giedrius Venslova (22). Amžiną meilę ir ištikimybę įsimylėjėliai pirmiausia prisiekė Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčioje, o vėliau – Rotušėje.

„Susituokėme du kartus!“, – juokdamiesi sakė jaunavedžiai.

Pora susipažino prieš dvejus metus televizijos projekto „Chorų karai“ filmavime. „Božolė“ chorui vadovavo grupė „Rondo“, kartu ir klavišininkas R.Venslova. Tėtį į filmavimus lydėdavo jo sūnus Giedrius. Jis būtent televizijos studijoje pamatė bendraamžę Vaivą. Jaunuoliai vienas kitą įsidėmėjo. Jų meilė ėmė liepsnoti netikėtai – tą patį pažinties vakarą pora apsilankė naktiniame klube.

„Giedriui skaudėjo akį. Jis turėjo specialų lašų, kuriuos padėjau jam įlašinti. Taip viskas ir prasidėjo“, – pasakojo laiminga nuotaka.

„Božolė“ choro dainininkė Vaiva Gerasimovaitė ištekėjo už Giedriaus Venslovos (28 nuotr.)
+22

Prieš mėnesį, sužinoję, kad pavasarį sulauks šeimos pagausėjimo, Vaiva ir Giedrius nutarė tuoktis. Pora nuėjo į Rotušėje esantį Kauno Civilinės metrikacijos skyrių.

„Manėme, kad tiesiog pasikonsultuosime su specialistais, o šie ėmė mus skubinti. Baigėsi jų darbo diena, todėl reikėjo greitai nuspręsti – kuri diena tinkama vestuvėms. Tad, apsisprendėme negalvodami“, – pasakojo G.Venslova.

„Tik išėję iš Rotušės supratome, jog pasirengti turime tik mėnesį! Ar užteko laiko? Kaip nori – pakanka!”, – patikino V.Gerasimovaitė, po santuokos tapusi Vensloviene.

Suknelę Vaivai pasiūdino šeimos draugė Jūratė Maurušaitienė. Nuotaka savo vestuvių dieną pasirinko laisvai krentančių plaukų šukuoseną, į juos įsisegė gėlės žiedą. Mylimuosius vestuvių dieną lydėjo penkios draugų poros, artimieji, tėvai.

Po ceremonijos jaunavedžiai išvyko į fotosesiją. Po jos – į pokylį restorane.

Vaiva ir Giedrius – studentai. Nuotaka mokosi dainavimo Muzikos akademijoje, o jos išrinktasis – Kauno miškų inžinerijos kolegijoje.

Jaunavedžiai ir Aleksandras Ivanauskas-Fara su žmona Rima / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.