Bradas Pittas sulaukė dukters Shilloh „antausio“: svarbia proga – oficialus prašymas dėl pavardės

Angelina Jolie ir Bradas Pittas , jų dukra Shiloh / Vida Press nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas , jų dukra Shiloh / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-31 17:10
AA

Gegužės 27 d. aštuoniolikos metų sulaukusi vyresnioji Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukra Shiloh oficialiai paprašė iš jos pavardės išbraukti tėvo pavardę Pitt. Mergina prašo, kad jos pase būtų įrašyta Shiloh Jolie (vietoje ankstesniuose dokumentuose įrašytos Jolie-Pitt pavardės).

Apie tai praneša TMZ.com. Pasak leidinio, Shiloh prašymas dar nepatvirtintas, nes dokumentai vis dar peržiūrimi.

Tai įvyko po to, kad B.Pittas pareiškė, kad jis nori atkurti nutrūkusį ryšį su dukra, kuri dar visai neseniai planavo persikelti gyventi pas jį.

Angelina Jolie su vaikais Zahara ir Shiloh / Vida Press nuotr.

Shiloh naujojo sprendimo Bradas kol kas nekomentavo.

Pasak leidinio, kiti aktoriaus vaikai - Vivienne, Zahara ir Maddoxas - taip pat nenaudoja Pitto pavardės, nors jie kol kas oficialiai nepateikė dokumentų, kad teisiškai pakeistų savo vardus.

Kiti vaikai irgi demonstruoja nepagarbą tėvui

Neseniai „Daily Mail“ rašė, kad penkiolikmetė Vivienne yra spektaklio „The Outsiders“ prodiuserio asistentė, padėjo mamai prodiusuoti pjesę.

Vivienne su mama Angelina Jolie / Vida Press nuotr.

Pasak žurnalistų, žinomos poros dukra spektaklio pristatyme įvardijama kaip Vivienne Jolie, o ne taip, kaip anksčiau - – Vivienne Jolie-Pitt.

Devyniolikmetė Zahara viešai tėvo pavardės atsisakė praėjusių metų lapkritį, kai buvo priimta į Spelmano koledžo seserų draugiją AKA.

„Aš esu Zahara Marley Jolie“, – tuomet pareiškė Zahara.

B.Pittas taip pat susilaukė viešos paniekos ir iš savo 20-mečio sūnaus Paxo, kuris pavadino jį „pasaulinio lygio asilu“ ir „niekingu žmogumi“.

Angelina Jolie su vaikais / Vida Press nuotr.

Angelina ir Bradas išsiskyrė daugiau nei prieš septynerius metus, tačiau nesutarimai dėl vaikų globos vis dar tęsiasi.

Primename, kad A.Jolie 2019 m. po penkerius metus trukusios santuokos pateikė skyrybų su B.Pittu prašymą. Poros santykiai nutrūko dėl nesutarimų, o jų vaikai, regis, palaiko tik vieną – motinos – pusę, todėl santykiai su tėvu dar labiau aštrėja.

Bradas Pittas ir Angeline Jolie / Vida Press nuotr.

Primename, kad Angelina ir Bradas turi šešis vaikus: pora susilaukė 18 metų dukters Shiloh Nouvel ir 15 metų dvynių – dukters Vivienne Mercheline ir sūnaus Knoxo Leono , taip pat yra įsivaikinę 19 metų dukrą Zaharą Marley ir du sūnus – 22 metų Maddoxą Chivaną bei 20 metų Paxą Thieną.

Bradas Pittas (21 nuotr.)
+15