Bradas Pittas taps „MTV kino apdovanojimų 2013“ vedėju

Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Holivudo garsenybė Bradas Pittas (49) sutiko tapti vienu iš „MTV kino apdovanojimų 2013“ (МТV Movie Awards 2013) vedėjų. Humoro prisotinta ceremonija, kurios metu laureatams bus įteiktos auksinės spragėsių dėžutės, vyks balandžio 14-ąją Los Andžele.

Aktorius papildys apdovanojimų vedėjų sąrašą, kuriame jau puikuojasi tokios garsenybės kaip Zacas Efronas, Mellisa McCarthy, Chrisas Rockas, Chrisas Pine'as, Zoe Saldana, Zachary Quinto, Sethas Rogenas, Liamas Hemsworthas ir kiti, praneša Justjared.com.

Beje, B.Pittas per savo karjerą buvo nominuotas „MTV kino apdovanojimuose“ aštuonis kartus ir tris kartus gavo auksinę spragėsių dėžutę. Vieną iš jų aktorius pelnė geriausios muštynių scenos kategorijoje už kovą su savo mylimąja Angelina Jolie kino juostoje „Ponas ir ponia Smitai“.

Šiemet daugiausiai adpovanojimų pretenduoja gauti Quentino Tarantino filmas „Ištrūkęs Džango“. Ši juosta nominuota net septyniose kategorijose, įskaitant ir  „Geriausio metų filmo“. Pagal nominacijų skaičių vesternui prilygsta tik komedija „Tedas“, kuri taip pat nominuota septyniose kategorijose. Tik šiek tiek atsiliko filmas su Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperiu „Optimisto istorija“, kuris pretenduoja laimėti šešiose nominacijose.

Visą nominantų sąrašą galite pamatyti čia.

Skaitykite daugiau