Brado Pitto ir Angelinos Jolie karas dėl šešių vaikų baigtas

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-12-03 11:25
AA

Skyrybų dramą išgyvenantiems aktoriams Bradui Pittui (54) ir Angelinai Jolie (43) pagaliau pavyko užkasti karo kirvį. Anot užsienio naujienų portalo „The Sun“, buvę mylimieji antradienį teisme turėjo kovoti dėl šešių savo atžalų globos. Tačiau portalas praneša, kad Bradui Pittui ir Angelinai Jolie pavyko susitarti iki teismo likus keletai dienų.

Angelina ir Bradas Los Angdželo teismo buvo paprašę iki birželio mėnesio užbaigti besitęsiančią jų skyrybų dramą ir nutraukti santuoką – tai padaryti jiems turėjo padėti ir specialiai tam pasamdytas privatus teisėjas.

Teismas dėl vaikų globos turėjo vykti gruodžio 4-ąją, antradienį, tačiau jo nebeprireiks. Prieš tai Angelina pageidavo visų vaikų globos teisių, o Bradas vaikų globą norėjo dalytis per pusę.

Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.

Pasak Angelinos Jolie advokatės Samanthos Bley DeJean, jiems pavyko rasti abiem pusėm tinkamą sprendimą.

„Prieš dvi savaites buvo priimtas susitarimas. Jis sudarytas remiantis vaikų priežiūros vertintojo rekomendacijomis. Siekiant apsaugoti vaikų interesus, išsamesnės detalės yra konfidencialios,“ – kalbėjo Samantha Bley DeJean.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Bradas ne kartą yra sakęs, kad Angelinos psichologinė būsena nėra tinkama vienai auginti vaikus. Dar rugsėjo pradžioje pora surengė slaptą susitikimą, A. Jolie namuose. Jo metu buvo aptariamos abi puses tenkinančios vaikų globos sąlygos. Ir nors artimi poros šaltiniai tuomet skelbė, kad pora užkasė karo kirvį ir nusprendė dalytis vaikų globa, panašu, kad Angelina persigalvojo.

Atrodo, neklysta šaltiniai, teigiantys, kad Jolie kupina pykčio, nevaldoma ir ruošiasi padaryti viską, kad išbrauktų tėvą iš atžalų gyvenimo.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.

Kaip žinoma, net nebiologiniai poros vaikai yra Jolie Pittai: aktorius oficialiai įvaikinęs Maddoxą (17), Paxą (14) ir Zaharą (13), ką jau kalbėti apie Shiloh (13) ir dvynius Vivienne bei Knoxą (10), su kuriais sieja kraujo ryšys.

Jau prieš dvejus metus aktorė ketino siekti, kad iš vyro būtų atimtos tėvystės teisės. Tačiau ne ilgai trukus pyktį pakeitė mielaširdystė. Abu pamatė, kad priešiškumas neigiamai veikia vaikus, tad geriau kiek įmanoma gerbti vienas kitą ir dalytis vaikų globa. Tačiau dabar viskas pasisuko priešingai.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas su įvaikiais Zahara ir Maddoxu (2006 m.) / „Scanpix“/AP nuotr.

Atsižvelgdamas į vaikų gerovę teismas nusprendė, kad vaikai turi stiprų ryšį su abiem tėvais, todėl A. Jolie privalo buvusiam vyrui leisti su jais matytis.

Teisėjas nurodė, kaip turėtų elgtis Angelina, kad neprarastų vaikų. Ji privalo Bradui Pittui pasakyti kiekvieno vaiko mobilaus telefono numerį, kad jis su jais galėtų susisiekti bet kuriuo metu.

Teisėjas nurodė, kaip turėtų elgtis Angelina, kad neprarastų vaikų. Ji privalo Bradui Pittui pasakyti kiekvieno vaiko mobilaus telefono numerį, kad jis su jais galėtų susisiekti bet kuriuo metu.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25