Brazilei Jessicai Lopes vėžys – ne priežastis atsisakyti plastinių operacijų: „Noriu mirti tobula“

Jessica Lopes  / Vida Press nuotr.
Jessica Lopes / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-15 16:40
AA

Garsiųjų Brazilijos užpakaliukų rinkimų „Miss Bumbum“ dalyvė Jessica Lopes (30 m.) iš medikų išgirdo negailestingą diagnozę – gimdos kaklelio vėžys. Tačiau tai jai – ne priežastis atsisakyti taip mėgstamų plastinių operacijų ir grožio procedūrų.

Pažiūrėjusi į veidrodį matau, kad atrodau gerai, ir tai verčia mane galvoti, kad galbūt viskas nėra taip blogai, kad galbūt aš galiu įveikti tai.

Prieš pat Kalėdas Jessica Lopes sužinojo, kad jai – trečios stadijos gimdos kaklelio vėžys. Per tą laiką jai buvo pašalinta dalis auglio, tačiau moteris vis dar laukia galutinės diagnozės ir dar nežino, ar jai pavyks pasveikti. Savo šansus išgyventi ji sužinos šį mėnesį, po dar vienos operacijos.

Tačiau kad ir ką išgirstų iš medikų, Jessica Lopes žada ir toliau rūpintis savo grožiu, nes nori „mirti tobula“. Nepaisant to, kokią diagnozę išgirs, ji planuoja pasidaryti operacijas, per kurias bus sumažintas jos liemuo, paplonintos rankos ir atliktos injekcijos, po kurių jos kojos atrodys ilgesnės.

„Bijau, kad gydytojai man nesako visos tiesos, kad jie man blogas naujienas praneša mažomis dozėmis. Bet jei man pasakys, kad man liko gyventi šeši mėnesiai, tai tik dar labiau mane paskatins pasidaryti dar daugiau operacijų“, – sakė ji britų portalui „Daily Mail“.

„Manau, kad kai žmonės sužino, jog netrukus mirs, jie nusiperka laivą ar padaro kažką, ką visą gyvenimą svajojo padaryti. Mano atveju tai būtų savo kūną padaryti kaip įmanoma tobulesnį, – sakė ji „Daily Mail“.​ – Aš vis dar turiu ilgą sąrašą procedūrų, kurių dar nepasidariau. Ir tikrai nežadu ligai leisti savęs sustabdyti.“​

Jessica Lopes / Vida Press nuotr.

Jessica Lopes neslepia, kad plastikos chirurgai patobulino kone ją visą – nuo tris kartus didintų krūtų iki kelių, nuo kurių buvo nusiurbti riebalai.

Paskutinę operaciją moteris pasidarė vos prieš dvi savaites – jai buvo įdėtas smakro implantas, kad veidas atrodytų pailgesnis. Jessica Lopes ją operavusiam chirurgui nesakė, kad serga vėžiu, ir, žinoma, nutylėjo faktą, kad jos gydytojas uždraudė jai darytis plastines operacijas, nes imunitetas yra labai susilpnėjęs.

„Kodėl aš turėčiau leisti vėžiui sustabdyti save ir nebebūti graži? Net jei ir žinau, kad sergu, pažiūrėjusi į veidrodį matau, kad atrodau gerai, ir tai verčia mane galvoti, kad galbūt viskas nėra taip blogai, kad galbūt aš galiu įveikti tai“, – sakė ji.

Jessica Lopes / Vida Press nuotr.

Jessica Lopes prieš patekdama į „Miss Bumbum“ konkursą, kuris ją išgarsino kone pernakt, dirbo matematikos mokytoja Porto Alegrės mieste pietinėje Brazilijoje.

„Aš visada mokiausi geriausiais pažymiais. Mokiau 15–17 metų paauglių klases, – apie ankstesnį savo gyvenimą pasakojo ji. – Tačiau tuo pačiu aš visada rūpinausi savo išvaizda, dėl to sulaukiau daug patyčių, net ir iš kolegų darbe. Turėjau tokią pačią kvalifikaciją kaip ir visi kiti, bet dėl to, kaip atrodžiau, kiti manė, kad neturėčiau dirbti tokio darbo. Man sakydavo, kad turėčiau būti „Playboy“ žurnale, o ne klasėje. Tad galiausiai aš nutariau mesti savo darbą ir daryti tai, ką visi man ir sakė, jog turėčiau daryti. Tam tikra prasme tai buvo mano maištas. Visada save įsivaizdavau kaip gerą mokytoją, tačiau galiausiai supratau, kad man patinka būti modeliu. Žmonės visada džiaugdavosi, kad ateidavau dirbti, priešingai nei paauglių pilnoje klasėje.“​​

Jessica Lopes / Vida Press nuotr.

Sudalyvavusi „Miss Bumbum“ konkurse, Jessica Lopes akimirksniu tapo geidžiamu erotiniu modeliu, jos nuotraukos puošė daugybės žurnalų viršelius, ji dalyvavo ne viename Brazilijos TV projekte ar realybės šou ir iš modelio darbo uždirbo milijonus.

Brazilei Jessicai Lopes vėžys – ne priežastis atsisakyti plastinių operacijų (12 nuotr.)
+6