Brazilijos futbolo legendai Pele sėkmingai pašalintas auglys: „Esu pratęs švęsti pergales kartu su jumis“

Pele / „Scanpix“ nuotr.
Pele / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-06 23:15
AA

Brazilijos futbolo legendai Pele (80) buvo atlikta sudėtinga operacija, kurios metu pašalintas žarnyne aptiktas auglys, praneša „Reuters“.

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, auglys žarnyne legendiniam futbolininkui buvo aptiktas praėjusią savaitę, reguliaraus sveikatos patikrinimo metu. Pirmadienį medikai atliko sudėtingą operaciją. 

Pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose 80-metis brazilas savo sekėjams pasakojo, kad po skubios operacijos jaučiasi puikiai, o šią prilygino didelei pergalei. 

„Praėjusį šeštadienį man buvo atlikta operacija, kurios metu buvo pašalintas per patikrinimus aptiktas žarnyno auglys. Esu pratęs švęsti savo didžiąsias pergales kartu su jumis. Einu į šią kovą su šypsena veide, daugybe optimizmo ir džiaugsmo, esu apsuptas savo šeimos ir mėgaujuosi draugų meile“, – rašė Pele.

Pele / „Scanpix“ nuotr.

Vienintelis futbolininkas, laimėjęs net tris pasaulio čempionatus, nepasakė, ar auglys yra piktybinis.

San Paule įsikūrusios Alberto Einsteino ligoninės, kurioje gydomas legendinis futbolininkas, atstovas teigė, jog Pele kol kas stebimas intensyviosios terapijos skyriuje. Visgi buvusį sportininką antradienį tikimasi perkelti į palatą. 

Kaip pranešė ligoninės atstovas, šiuo metu atliekami naviko audinių tyrimai.

Alberto Einsteino ligoninėje Pele praleido šešias dienas. 

Pele / „Scanpix“ nuotr.