Britney Spears gali dainuoti ir be fonogramos: internete plinta įrašas iš 1998 metų talentų šou

Britney Spears (1999 m.) / Vida Press nuotr.
Britney Spears (1999 m.) / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-06 11:52
AA

Internete pradėjo plisti senas vaizdo įrašas iš 1998-ųjų, kuriame nufilmuota jaunutė Britney Spears, kuriai šiuo metu yra 34-eri, gyvai dainuojanti viename talentų konkurse Singapūre.

Atkapstytame 12-os minučių trukmės vaizdo įraše matyti talentų konkurse gyvai dainuojanti Britney Spears, kuri tuo metu dar nebuvo spėjusi išgarsėti. Juodą mini suknelę konkurse vilkėjusi paauglė bandė pavergti įrašų kompanijų vadovus savo išskirtiniu balsu.

Šiame konkurse paauglė, galima sakyti, dalyvavo savo pasaulinės šlovės išvakarėse – ji dainavo savo dainas „...Baby One More Time“ ir „Sometimes“ iš tuo metu dar tik rengiamo debiutinio albumo. Savo pasirodymą ji užbaigė su grupės „The Jets“ 1985-ųjų dainos „You Got It All“ koveriu (kuris vėliau buvo įtrauktas į jos antrąjį albumą „Oops!…I Did It Again“).

Britney Spears (1999 m.) / Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Archyviniai kadrai: 13-metės popprincesės Britney Spears fotosesija

Neilgai trukus dainos, kurias Britney Spears atliko Singapūre, tapo pasauliniais hitais ir per maždaug metus laiko nuo šio talentų šou paauglė tapo tikra muzikine sensacija ir pelnė popprincesės titulą.

Nuo pat karjeros pradžios Britney Spears vis susidurdavo su kaltinimais, esą jos balsas yra stipriai patobulintas kompiuteriu ir ji nedainuoja gyvai, tik žiopčioja į mikrofoną.

Tačiau šis 18-os metų senumo įrašas dar kartą įrodo, kad dainuoti ji tikrai sugeba.

Žmonės.lt primena, kad 2014 metais buvo vėl kilusi pasipiktinimo banga dėl to, kad Britney Spears per savo šou Las Vegase dainuoja pagal fonogramą. Dainininkės vadybininkas neneigė, kad vietomis iš tiesų skamba fonograma, tačiau tik todėl, kad Britney Spears tuo pačiu metu dar ir šoka ir kartais paprasčiausiai reikia atsikvėpti.

„Tokiame šou, kokį rodo ji, faktiškai neįmanoma visą laiką dainuoti gyvai ir daryti tai, ką ant scenos daro ji, – Medium.com tada sakė jos vadybininkas. – Iš esmės ji dainuoja per kiekvieną dainą, bet tik tada, kai turi galimybę tai daryti. Neįmanoma be pertraukos energingai šokti 90 minučių ir dar tuo pat metu dainuoti.“