Britų aktorius Idris Elba žurnalo „People“ išrinktas seksualiausiu pasaulio vyru

Idris Elba
Idris Elba
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-11-06 08:50
AA

JAV žurnalas „People“ kasmet renka seksualiausią garsų vyrą. Šiemet šį titulą žurnalas paskyrė britų aktoriui Idrisui Elbai. 46-erių metų vyras tikina, kad ši žinia išties buvo netikėta.

„Pagalvojau „Negali būti! Rimtai?”. Tuomet nužvelgiau save veidrodyje ir pamąsčiau – taip, šiandien aš atrodau seksualiai, – juokdamasis pasakojo aktorius. – Bet atvirai, tai malonus jausmas, paglostęs mano ego“.

Prisiminęs nelengvą paauglystę, kuomet, kaip pats sako, buvo „labai aukštas ir nerangus“, britų aktorius tikina dažnai sulaukdavęs užgaulių žodžių. Jaunasis Idrisas bendraamžiams kliūdavo ir dėl savo neįprastai skambančio vardo bei kilmės (jis afrikietis).

„Tačiau vos tik užsiauginau ūsus ir šiokius tokius raumenis tapau kiečiausiu savo miesto rajono vaikinu,“ – šypsosi aktorius.

Laisvu laiku, kai nevaidina, Idrisas Elba tampa didžėju vakarėliuose, rengiamuose Ibizoje, užsiima Tailando boksu bei kuria savo paties drabužių liniją. Vyras tikina, kad svarbiausia jam – šeima. Šiuo metu jis planuoja vestuves su 29-erių sužadėtine Sabrina Dhowre, kuriai pasipiršo vasario mėnesį.

Idrisas Elba sako, kad jo vaikai yra didžiausia gyvenimo dovana. Šešiolikmetę dukrą ir ketverių metų sūnų (abu vaikai iš ankstesnės santuokos) turintis aktorius neslepia šiltų jausmų.

„Aš juos beprotiškai myliu ir savo meilės neslėpiu. Juos nuolat bučiuoju, laikau apkabinęs, – pasakoja Idrisas. – Mano dukra juokiasi ir dažnai man sako, ei, tėti, gal jau laikas nusiraminti“.

Britų aktorius Idrisas Elba tapo 33-iuoju „People“ išrinktu seksualiausiu pasaulio vyru.