Britų muzikos žvaigždė Ellie Goulding laukiasi pirmagimio: „Sužinojusi, negalėjau patikėti, kad tai tiesa“

Ellie Goulding/ SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų muzikos žvaigždė Ellie Goulding (34) su sutuoktiniu Casparu Joplingu (29) laukiasi pirmagimio, praneša „Vogue“.

34 metų dainininkė žurnalui „Vogue“ atskleidė, kad kūdikio laukiasi jau 30 savaičių.

2019-ųjų rugpjūtį už širdies draugo Casparo Joplingo ištekėjusi E.Goulding juokėsi, kad praėjusių metų rugpjūtį besilankydama Londono V&A muziejuje vykusioje parodoje net negalėjo nujausti, jog į renginį atvyko jau ne viena. 

„Tai buvo tas laikas, kai mes su Casparu trumpam išvykome atšvęsti santuokos metinių. Tada ir sužinojome šią naujieną. Tai buvo beprotiška, nes tapo tikra dovana vestuvių metinių proga. Šeimos pagausėjimo neplanavome, o mintis, kad laukiuosi, kad galiu tapti mama, man neatrodė kaip realybė. Sužinojusi, negalėjau patikėti, kad tai tiesa“, – mintimis dalijosi E.Goulding.

Ellie pridūrė, kad nėštumo metu jaučiasi itin moteriška. 

„Aš pradėjau jaustis labai moteriška. Mano kūno formos suapvalėjo, o mano vyrui tai labai patinka“, – šypsojosi ji.  

Ellie Goulding atvykimo į Kauną akimirkos / Gyčio Vidžiūno nuotr.

Dainininkė atviravo, kad pastarosiomis nėštumo savaitėmis jaučiasi gerai, tačiau šyptelėjo, jog pačioje nėštumo pradžioje greitai besikeičiantis kūnas ir dar greičiau besikeičiantys norai ją nustebino.

„Viskas vyksta taip greitai, kad iš pradžių net negali tuo patikėti. Atrodo, vis tiek valgai tą patį, atrodai taip pat, tad kurį laiką aš nėštumą net neigiau. Tačiau kūnas keitėsi greitai, tad turėjau laiko susitaikyti su mintimi“, – juokėsi atlikėja.

Visuomet sveiką gyvenseną propagavusi britų muzikos žvaigždė prisiminė, kad pirmajame nėštumo semestre užsigeidė jai neįprasto maisto. 

„Seniau stengiausi maitintis sveikai, vis svarstydavau, ar tinkamas salotas pasirinkau, ar suvalgau tinkamą kiekį sėklų ir riešutų, o nėštumo pradžioje vienintelis dalykas, kurio norėjau, buvo mėsainis. Staiga užsimaniau visko, kas nesveika. Atrodė, kad kūdikis net nenori pažiūrėti į brokolius, špinatus, nori gauti tik cukrų ir angliavandenius“, – juokėsi atlikėja. 

Ellie Goulding/Vida Press nuotr.

E.Goulding pridūrė, kad nėštumo laikotarpiu pradėjo aktyviau mąstyti apie savo gyvenimą, tapo kur kas sentimentalesnė. Atlikėja svarstė, kad prie užplūstančių jausmų prisidėjo ir pasaulinė pandemija, atnešusi daug nežinomybės.

„Atrodo, turi sutuoktinį, turi draugų, tačiau nėštumo metu gali jaustis ypatingai vienišas. Prie to neabejotinai prisideda ir pandemija. Be to, pastebėjau, kad kalbėti apie nėštumą, kaip apie iššūkį, yra tabu. Tai ne visada yra etapas, kai skraidai ant sparnų ir tiesiog spindi. Jokiu būdu nesakau, kad kiekviena šio nėštumo sekundė buvo sudėtinga, tačiau ne viskas ėjosi lengvai. Dabar aš su dar didesne pagarba žiūriu į besilaukiančias, vaikų turinčias moteris“, – pasakojo E.Goulding.

Nors dažniausiai vaikelio besilaukiančios poros nekantrauja sužinoti kūdikio lytį, E.Goulding patikino, jog jai tai nėra svarbu. 

„Mes žinome kūdikio lytį, bet man tai nebuvo svarbu. Mums svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas, nieko daugiau“, – tarė ji.

Ellie Goulding gyvenimo akimirkos / Organizatorių nuotr.

Būsima mama pasakojo, kad pastaruoju metu nekantrauja su kitomis moterimis dalintis savo patirtimis. E.Goulding sakė suprantanti, jog kiekvienos moters neštumas yra skirtingas, tad nori išgirsti kuo daugiau skirtingų istorijų. 

„Dar niekada taip nenorėjau klausytis kitų moterų pasakojimų. Iš tiesų, stengiuosi mėgautis esamu periodu ir negalvoti apie ateitį, nes kiekviena diena yra skirtinga. Nors labai smagu svarstyti, koks bus mano kūdikis, tačiau stengiuosi per daug tame neužsisukti. Stengiuosi priimti viską, kas įvyksta kasdien, tiek gerą, tiek blogą“, – šypsojosi atlikėja.

Pokalbiui einant į pabaigą, E.Goulding pridūrė, kad džiaugiasi artėjančiu motinystės periodu, tačiau tuo pačiu nekantrauja ir sugrįžti į sceną.

„Aš džiaugiuosi, kad netrukus tapsiu mama, bet aš noriu ir toliau dirbti. Nekantrauju, kada galėsiu ir vėl vykti į pasaulinius turus, įrašinėti dainas. Derinant su motinyste, tai bus nauja patirtis“, – mintimis dalijosi Ellie.

Ellie Goulding su Casparu Joplingu iki 2019 metais įvykusių vestuvių draugavo daugiau nei dvejus metus. Tačiau apie savo santykius pora kalbėti vengė. Apie sužadėtuves pora paskelbė 2018 metų rugpjūtį.

Prieš šiuos gandais apipintus santykius Ellie Goulding susitikinėjo su grupės „McBusted“ dainininku Dougie Poynteriu. Santykiai per atstumą buvo viena iš priežasčių, dėl ko pora išsiskyrė. 

Dainininkės Ellie Goulding ir Casparo Joplingo vestuvės (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau