Britų olimpinis čempionas Tomas Daley tapo interneto sensacija: varžybas stebėjo megzdamas

Tomas Daley / „Instagram“ nuotr.
Tomas Daley / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
A
A

Didžiosios Britanijos sportininkas Tomas Daley (27) yra ne tik Tokijo olimpinių žaidynių aukso medalio laimėtojas, atrodo, kad jis – tikras siuvimo ir nėrimo asas. Garsusis šuolininkas į vandenį sekmadienį ryte, stebėdamas moterų šuolių į vandenį nuo 3 metrų tramplino finalą, sulaukė aplinkinių žvilgsnių: Tomas vienu metu derino kelis malonumus – mėgavosi sportu ir tuo pačiu mezgė virbalais.

Tribūnose varžybas stebėjęs T.Daley netruko tapti interneto sensacija. O kaip gali būti kitaip – apsivilkęs nacionalinės komandos aprangą ir užsidėjęs apsauginę veido kaukę, 27-erių šuolininkas į vandenį užfiksuotas virbalais mezgantis violetinės spalvos mezginį.  Šios nuotraukos išplito ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir visame pasaulyje.

Tomas Daley / „Scanpix“ nuotr.
Tomas Daley / „Scanpix“ nuotr.

Kaip skelbia BBC, mezgančio T.Daley kadrai buvo užfiksuoti prieš trečią šuolių raundą, netrukus po kinės Shi Tingmao antro šuolio. Šioje rungtyje Jungtinės Karalystės atstovės nedalyvavo. 

„Štai, Tomas Daley išsitraukė virbalus. Kaip manote, ką jis mezga?“, – komentuodama varžybas retoriškai klausė BBC komentatorė Katherine Downes. 

Spėjama, kad šis mezginys gali būti skirtas mažamečiam Tomo sūnui Robbie.

Liepos 26-ąją aukso medalį sinchroninių šuolių nuo 10 metrų platformos rungtyje kartu su savo partneriu Matty Lee pelnęs T.Daley sako, kad mezgimas jam padeda nusiraminti prieš varžybas.

„Vienintelis dalykas, kuris man padėjo jaučiant tokia didelę įtampą išsaugoti sveiką protą yra mano meilė mezgimui, nėrimui ir siuvimui“, – sakė T.Daley.

Tomas Daley / „Scanpix“ nuotr.
Tomas Daley / „Scanpix“ nuotr.

Aukso medalį iškovojęs sportininkas socialiniame tinkle „Instagram“ pasigyrė ne tik sportiniu pasiekimu, bet ir parodė naują mezginį. Pasirodo, apdovanojimą itin saugantis Tomas numezgė maušelį medaliui, kad tik šis nesusibražytų. 

„Norėjau turėti mažą maišelį, kad galėčiau nešiotis medalį ir jo nesubražyti“, – aiškino jis.