Broliai Remis Retro ir Gamka: „Nesigėdijame praeities, kurios negalime pakeisti“

Remigijus ir Germanas Daškevičiai / Elenos Krukonytės nuotrauka
Remigijus ir Germanas Daškevičiai / Elenos Krukonytės nuotrauka
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-05-25 11:16
AA

„Esame skirtingi, bet labai artimi“, – neslepia broliai Remigijus (26) ir Germanas (24) DAŠKEVIČIAI. Jų įkurta trepo grupė „Flying Saucer Gang“ (FSG) prieš keletą metų užpildė lietuvių muzikos industrijoje žiojėjusią skylę. Šiandien jie prisistato Remio Retro ir Gamkos slapyvardžiais, siekia solinės karjeros ir, jei reikia, vienas už kitą stoja mūru.

Neapsiribojate grupe FSG, išaugote į du skirtingų muzikos žanrų atlikėjus.

Gamka: Domimės viskuo – nuo roko, trepo iki synthwave ir technomuzikos. Kai atsirado FSG, su kitais atlikėjais ne konkuravome, o susikūrėme sau vietą. Taikėme į neužpildytą plyšį. Norėjome būti tuo, kuo norėjome būti. Baigęs mokyklą išlindau iš po tėvų sparno, bet visas pasaulis į mane žvelgė kaip į vaiką. Aš, žinoma, toks nesijaučiau (šypteli).

Remis: Karjerą pradėjome jauni, savamoksliai. Be jokio muzikinio išsilavinimo lipome ant didžiausių Lietuvos scenų, venomis tekėjo adrenalinas. Kasdien daryti tai, kas susišviečia, atrodo teisinga, – tikra laimė. Laikui bėgant, atradome nišas, kuriose realizuojame savo gebėjimus.

Gamka: Repuoju su FSG, groju grupėje „Flash Voyage“, greitai išleisiu antrą solinį albumą, prie kurio dirbome kartu su muzikos prodiuseriu Jokūbu Tulaba. Džiaugiuosi plėsdamas savo kūrybos ribas.

Judviem išpopuliarėjus, vis primenama jūsų tėčio Remigijaus Daškevičiaus, buvusio Lietuvos bokso federacijos prezidento ir nusikalstamos Kauno grupuotės „Daškiniai“ lyderio, istorija. Netekote jo tragiškomis aplinkybėmis. Kaip reaguojate į žiniasklaidos rykštę?

Gamka: Ne veltui „Krikštatėvis“ – daugelio mėgstamiausias filmas.

Remis: Dar prieš tapdami žinomi patyrėme, kaip ant tėvo viešai pilamos