Bronzines vestuves minintys Zvonkai nelaužo tradicijos: 8 metai iš eilės – ypatingoje Dzūkijos vietoje

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-27 14:00
AA

Prieš aštuonerius metus atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir prodiuseris Deivydas Zvonkus vienas kitam ištarė lemtingąjį „Taip!“. Liepos 26-ąją pažymėję savo meilės data, pora kaip ir kasmet laikėsi tradicijos ir kartu su vaikais bronzines vestuves paminėjo prie Lavyso ežero.

Portalui Žmonės.lt Katažina Zvonkuvienė prasitarė, kad bronzinių vestuvių metinės sutapo su jos taip lauktomis atostogomis. Aktyvia koncertine veikla šią vasarą galinti pasigirti atlikėja ypatingą progą su šeima norėjo paminėti tradiciškai, gamtos ir ramybės apsuptyje.

„Laikomės tradicijų, tad kaip ir kasmet viskas įprastai – esame čia, kur mums labai gera ir faina“, – portalui Žmonės.lt sakė Katažina ir sutiko pasidalinti naujausia, jau kasmetine tradicija tapusia nuotrauka prie Lavyso ežero.

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Akimirkomis iš jau aštuntą kartą aplankytos vietos, K.Zvonkuvienė socialiniuose tinkluose pasidalijo ir su sekėjais. „Esame ten, kur ir prasidėjo mūsų graži tradicija“, – rašė atlikėja ir pažymėjusi Nakcižibio vietą, savo mylimam vyrui D.Zvonkui skyrė žodžius.

„Ačiū, meile, už visus tuos metus. Ačiū už Tavo išmintį ir meilę. Per aštuonerius metus patyrėme išties nemažai… Daug daugiau negu tikėjomės… Nenustokim svajoti!“ – į sutuoktinį kreipėsi Katažina.

Katažina ir Deivydas Zvonkai kasmet vestuvių metines mini prie Lavyso ežero Dzūkijoje (7 nuotr.)
+1

Portalui Žmonės.lt Katažina yra pasakojusi, kad pirmąkart į sodybą prie Lavyso ežero jiedu su Deivydu atvyko iškart po vestuvių ir nuo to laiko kasmet liepą čia atvyksta paminėti metinių.

Atlikėja atskleidė, kad prieš šešerius metus atsiradusi tradicija jų šeimai tapo miela ir sava, todėl jos laikytis ketina ir ateityje: atvykę čia romantiškai praleisti laiko iškart po vestuvių, pora šią vietą tiesiog įsimylėjo, tad kitąmet grįžo čia atšvęsti pirmųjų savo metinių. Antrais metais čia atvykusi Katažina jau laukėsi, o pagausėjus šeimai sutuoktiniai metines mini kartu su atžalomis.

„Atsiradus vaikams mūsų tradicija nepasikeitė, žadame tęsti ją visą gyvenimą“, – sakė Katažina.

Katažina ir Deivydas Zvonkai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

26 diena kalendoriuje Katažinai ir Deivydui – labai brangi: liepos 26 dieną juodu nuėjo į pirmą pasimatymą, o po trejų metų draugystės sausio 26 dieną įvyko piršlybos, vėliau – liepos 26-ąją ir jųdviejų vestuvės.

Primename, kad pora 2014 metais susituokė Vilniaus rajono santuokų rūmuose, o vėliau Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje prisiekė meilę ir prieš Dievą.

Katazinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje (45 nuotr.)
+39