„Muzikinėje kaukėje” triumfavo Lina Rastokaitė

Lina Rastokaitė / BTV nuotr.
Lina Rastokaitė / BTV nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-28 12:28
AA

Tris mėnesius trukęs muzikinis BTV šou „Muzikinė kaukė“ šeštadienio vakarą paskelbė laimėtoją. Paskutinį kartą susitikę dalyviai dar kartą suteikė projekto gerbėjams progą pasidžiaugti geros muzikos vakaru.

„Išties liūdna, kad toks muzikinis šou baigėsi. Kiekvienas šeštadienis buvo tikra šventė. Pas mus visuomet vyravo gera nuotaika ir šilta atmosfera. Džiaugiuosi, kad man teko prisidėti prie šio projekto“, – sakė „Muzikinės kaukės“ komisijos narys Mantas Stonkus.

Po ilgos, bet draugiškos kovos 2014 metų „Muzikinės kaukės“ nugalėtoja tapo Lina Rastokaitė. Muzikinio šou dalyvė pelnė apdovanojimą ir kelionių ekspertų  makalius.lt kelionę į Europos miestą.

Šeštadienio vakaras su „Muzikine kauke“ buvo spalvingas, kupinas linksmų emocijų bei geros muzikos. Aktorė Lina Rastokaitė užkūrė pirtį studijoje, įkūnydama muzikos legendą Tiną Turner. „Kuomet išvydau scenoje Tiną Turner, net negalėjau numanyti, jog ten iš tikrųjų yra Lina“, –  kalbėjo Vytenis Pauliukaitis.

Jauniausia muzikinio šou dalyvė Milita Daikerytė įspūdingai įkūnijo atlikėją Mią. Nuostabaus balso savininkė Milita sugebėjo atskleisti dainininkės Mios sielą. Antroje laidos dalyje Milita įkūnijo Whitney Houston. Išvydę  šį įkūnijimą studijoje esantys žiūrovai ir komisija buvo priblokšti.

Giedrius Leškevičius žiūrovų širdis džiugino atlikdamas Stano dainą „Ačiū tau“. Laidų vedėjas ir atlikėjas šia daina padėkojo savo gerbėjams ir komisijai už tai, kad jį palaikė ir gerai vertino viso projekto metu. Antrasis Giedriaus pasirodymas buvo Zucchero daina „Baila morena“, kuris išjudino visus esančius studijoje.

„Muzikinės kaukės“ finalistė Monika Šedžiuvienė į studiją atnešė tikrą šv. Kalėdų šventę, atlikdama Mariah Carey  dainą „A ll i want for christmas is you“. Tačiau vakaro vinimi tapo jos įkūnyta, visų žinoma ir mylima, Inga Valinskienė.