BTV „Raudonos nosies diena“: išskirtiniai pasirodymai ir iššūkiai žvaigždėms dėl kilnaus tikslo

BTV „Raudonos nosies diena“ / BTV nuotr.
BTV „Raudonos nosies diena“ / BTV nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-04-30 12:56
AA

Iki BTV „Raudonos nosies dienos“ finalo liko vos pora dienų. Jau šį ketvirtadienį gražią, jau tradicija tapusią akciją vainikuos įspūdingas paramos koncertas. „Televizijose tikrai trūksta smagių projektų, kuriuos žiūrint, juokinga būtų ir vaikams ir suaugusiems. Šis paramos renginys būtent toks – jį bus smagu žiūrėti su visa šeima. O per šypsenas bandysime padėti tiems, kuriems paramos labiausiai reikia“, – apie tai kuo ypatinga BTV „Raudonos nosies diena“ atskleidė vyriausiasis kanalo prodiuseris Mantas Kazlauskas.

Šiais metais prie BTV„Raudonos nosies dienos“ akcijos prisijungė milžiniškas būrys atlikėjų, įžymybių, aktorių. Tačiau, anot vieno iš šio paramos renginio organizatoriaus, radijo didžėjaus Vytenio Sinkevičiaus tai nebus įprastas koncertas, kurių, anot jo, ir taip yra per daug. „Šiame renginyje bus visko – spalvingiausi pasirodymai, linksmiausios nominacijos, netikėti iššūkiai ir, aišku, gražios dainos“, – sakė jis.

Tad jau ketvirtadienio vakarą, 20:30, BTV savo žiūrovams padovanos išskirtinę šventę, kurios metu pasirodymus rengs Lietuvos atlikėjai, naujas dainas pristatys įžymūs artistai, netikėčiausiose situacijose atsidurs garsiausi komikai. O šio įspūdingo renginio vedėjai Asta Stašaitytė bei Marius Jampolskis kartu su nuotaikinga vaikų komisija komentuos ir kartu su žiūrovais rinks smagiausius pasirodymus.

BTV labai džiaugiasi tokiu garsių žmonių susidomėjimu šia, visame pasaulyje populiaria pagalbos akcija. „Iš tiesų, labai ačiū visiems artistams, kurie su tokiu dideliu noru sutiko padėti. Manau, kad kartu su jų pagalba turėsime nepaprasto grožio, stebuklingos nuotaikos bei kilnaus tikslo reginį, kuris tęs šią gražią tradiciją“, – pasakojo BTV vyriausiasis prodiuseris Mantas Kazlauskas.

BTV išduoda, kad net trims Lietuvoms garsenybėms šis renginys bus tikras iššūkis. „Mes jau įspėjome, kad J.Smoriginui, A.Jagelavičiūtei ir A.Užkalniui teks rimtai padirbėti ir atlikti sudėtingas užduotis dėl kilnaus tikslo. Jie iš karto sutiko, tad žiūrovų, kaip ir jų pačių laukia staigmena – ką teks paaukoti?“, – renginio detalę išdavė M.Kazlauskas.  

BTV eteryje, jau šį ketvirtadienį, „Raudonos nosies dieną“ – visa puokštė pačių geriausių emocijų bei smagiausių pasirodymų, kokių jau spėjo pasiilgti ne vienas žiūrovas. Tai bus tikra, smagi, nuoširdi šventė visai šeimai. Nepamiršk įsijungti BTV „Raudonos nosies dienos“ akcijos finalo jau šį ketvirtadienį, 20.30 per BTV.

Padėti gali ir tu. Aukoti galite numeriais 1416 – auka 2 litai,  1419 – auka 5 litai. Labdaros ir paramos fondas „S.O.S vaikų kaimai“ ištisus metus teikia pagalbą socialiai remtinoms šeimoms, taip pat  konsultuoja tėvus, kad jie tinkamai rūpintųsi vaikais ir išmoktų gyventi savarankiškai. Tačiau to neužtenka. Reikia visų mūsų pagalbos, kad išsipildytų paprasčiausios vaikų svajonės.