Pajutę laisvės skonį vakarėlių dalyviai naudojasi proga pasilinksminti ir drauge nuveikti ką nors gera, pavyzdžiui, pasirūpinti planetos sveikata. Šiai temai ir buvo skirtas Monake surengtas didžiulis labdaros pokylis.
Norvegų fizikas Peras Fugelli 1993 metais Žemę pavadino sergančia ir pabrėžė, kad pasaulinis aplinkos nykimas gali turėti rimtų padarinių žmogaus sveikatai, taigi gydytojai turi nustatyti pasaulio diagnozę ir gydymo būdą. Po dvidešimties metų 2014-ųjų kovą įtakingas medicinos žurnalas „The Lancet“ paragino sukurti planetos sveikata besirūpinantį judėjimą: užuot sutelkus dėmesį tik į žmonijos sveikatą, kalbėti apie bendrą ekologijos sistemą, šalinti tiek gamtos gerovei, tiek žmonių sveikatingumui kylančią grėsmę.
O dar po metų Rockefellerių fondas kartu su „The Lancet“ pristatė Planetos sveikatos komitetą („Rockefeller Foundation – Lancet Commission on Planetary Health“). Nuo to laiko Monake kasmet rengiamas labdaros vakaras šiai iniciatyvai remti. Dėl koronaviruso pandemijos – ko gero, vienos iš tokių globalių grėsmių, su kuriomis turi kovoti „Planetary Health“, – šiemet šventė buvo mėnesiui atidėta, bet rugsėjį labdaros vakaras vis dėlto įvyko. Monte Karlo operos terasoje pasirodė šventės globėjas Monako kunigaikštis Albertas II su žmona Charlene ir svečiai, įstengę įveikti kelionių apribojimus. ⦿