Burokėlis prisipažino, kad miegojo su vienu komisijos nariu: Giedrius Savickas neištvėrė

Burokėlis ir Giedrius Savickas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Burokėlis ir Giedrius Savickas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-06 13:56
AA

„Vau! Aš pirmą kartą matau kaukę gyvai ir galiu pasakyti, kad kai jis tik išeidinėjo, galvojau – koks šlykštukas! Bet dabar matau, kad visai gražus tas Slibinas! Įspūdinga kaukė!“ – vos į sceną įžengus pirmajai kaukei savo nuostabos neslėpė Moniką Liu pavaduojanti viena populiariausių Lietuvos muzikos atlikėjų Jessica Shy.

Laidos gerbėjai jau yra pratę prie komisijos stalo matyti penkis puikiai pažįstamus narius. Tačiau šį kartą šou kūrėjai nusprendė įnešti naujų vėjų ir visus nustebino naujos komisijos narės pasirodymu. Tiesa, anksčiau žinoma dainininkė neslėpė, kad jautė didžiulį jaudulį – kaip ją priims jau susibendravę ir draugais tapę kolegos.

Tačiau jau nuo pirmų laidos minučių tapo aišku – Jessica čia puikiai pritapo ir savo netikėtais spėjimais įnešė dar daugiau sumaišties. Maža to, naujokei buvo patikėta atsakinga užduotis – užduoti klausimą kaukei.

Jessica Shy / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Didžiojoje „Kaukių“ scenoje pasirodžius Burokėliui kaip visuomet pasipylė dviprasmiški komentarai: „Truputį gal mandrumo lygį nuleidžiam? Mano irgi jau kantrybės bakas išseko nuo šito mandrumo!“ – neslėpė pats laidos vedėjas Giedrius Savickas, jam pritars ir likusieji komisijos nariai.

„Aš jaučiu labai didelį nusistatymą prieš Burokėlį. Tikrai! Aš jau užkulisiuose girdėjau – kaip mus nervuoja Burokėlis! Ir aš labai noriu tave, Burokėli, pamėgti“, – ginti visiems galvas apsukusios kaukės stojo Jessica Shy.

Vis dėlto po netikėto Burokėlio pasirodymo ji prisipažino, kad perprasti šį personažą yra be galo sunku. Praėjusią savaitę Burokėlis garsiai visiems prisipažino, kad yra miegojęs su vienu iš komisijos narių. Todėl nenuostabu, kad atsakymą į šį klausimą norėjo sužinoti visi. Vis dėlto išgirdus, ką turi pasakyti Burokėlis, lengviau netapo.

9-oji „Kaukių“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Praėjusią savaitę visi liko be amo išvydę naują kaukę Saulę. O išgirdus kaip ji dainuoja, spėjimai pasipylė kaip iš gausybės rago. Šis sekmadienis – ne išimtis: ji vėl visus nustebino intriguojančiu pasirodymu.

„Vau! Aš tikrai nuoširdžiai priblokšta! Labai, labai nustebinta esu. Nežinau, net šiurpai ėjo!“ – po Lėlės atliktos Jessicos Shy dainos sunkiai žodžius rinko pati kūrinio atlikėja.

„Nuostabus! Nuostabus! Puikios emocijos! Puikus kostiumas! Tikrai labai pakelia nuotaiką,“ – į sceną įžengus naujai kaukei Žiurkėnui, komplimentų negailėjo dizaineris Robertas Kalinkinas. Jam pritarė ir socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko: „Labai, labai mielas! Čia jau negali sakyt, kad šlykštukas, ką iš pradžių sakydavom Slibinui. Čia jau toks labai mielas gauruotas draugas!“

Dar daugiau, po įspūdingo Žiurkėno pasirodymo atlikėjas Vidas Bareikis nusprendė, kad po šia kauke slepiasi užsienio žvaigždė.

„Kaukės“ – sekmadieniais, 19.30 val. per LNK.

Fotogalerija:

Šou „Kaukės“ 3 sezono 9 laida (49 nuotr.)
+43