Būrys garsenybių vasarą palydėjo trankiai – ryžosi ekstremaliems vandens iššūkiams

„Sprite“renginio akimirkos „Splash“ vandenlenčių ir vandens batutų parke / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors karšta vasara jau skaičiuoja paskutines dienas, saulėti orai trauktis neskuba – ir toliau vilioja laisvą laiką praleisti pramogaujant lauke. Būtent taip antradienio vakarą ir padarė būrys garsenybių: priėmę gėrimo „Sprite“ kvietimą atsigaivinti ir pasinerti į nuotykius, susitiko „Splash“ vandenlenčių ir batutų parke, kur vienas po kito išbandė ekstremalias pramogas.

Idėja palydėti vasarą pasineriant į vandens pramogas sudomino visą eilę garsių žmonių. Progos pasilinksminti Sudervėje įsikūrusiame vandenlenčių ir batutų parke nepraleido atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas, verslininkė Liucina Rimgailė ir jos vyras, renginių vedėjas Tadas Rimgaila, dainininkė Marija Grabštaitė, vlogeris Paulius Mikolaitis, geriau žinomas Paul de Miko slapyvardžiu ir kiti.

„Sprite“renginio akimirkos „Splash“ vandenlenčių ir vandens batutų parke / Pauliaus Peleckio nuotr.

Veiksmo čia būta apsčiai: vieni puolė į vandenį ir, stovėdami ant vandenlenčių, demonstravo per visą vasarą išugdytus įgūdžius, kiti tokią ekstremalią pramogą išbandė pirmąkart – sukaupę visą drąsą vis bandė čiuožti vandeniu tol, kol galiausiai pavyko.

„Sprite“renginio akimirkos „Splash“ vandenlenčių ir vandens batutų parke / Pauliaus Peleckio nuotr.

Ne ką mažiau dėmesio sulaukė ir čia pat plūduriuojantys batutai: nors iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad tokia pramoga skirta vien vaikams, smagiai čia šėlusios garsenybės įrodė – ekstremaliai pašokinėti smagu ir suaugusiems, o įveikti trasoje esančias kliūtis anaiptol nėra lengva užduotis, nors ir išprovokuojanti begalę juoko.

Galų gale, linksmybių netrūko ir parko pakrantėje – gerą nuotaiką viso vakaro metu garantavo ritmą be paliovos diktavęs didžėjus, pritrūkę jėgų vakarėlio dalyviai skubėjo pasistiprinti užkandžiais, o po ekstremalių pramogų – atsigaivinti „Sprite“.

Pasibaigus nuotaikingam ir ekstremaliam vakarui visi it vienas jo dalyviai sutarė: su vasara atsisveikinta smagiai ir trankiai, todėl vakarėlio metu patirti įspūdžiai atminty pasiliks ilgam. 

„Sprite“renginio akimirkos „Splash“ vandenlenčių ir vandens batutų parke (26 nuotr.)
+20
Skaitykite daugiau