Bus kuriamas serialas apie reperės Nicki Minaj gyvenimą

Nicki Minaj / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikiečių televizijos kanalas „ABC Family“ pranešė, kad kurs serialą apie reperės Nicki Minaj (32 m.) gyvenimą, o ji pati bus šio serialo prodiuserė ir pati jame vaidins.

„Mes esame daugiau nei patenkinti galėdami jos išskirtinę gyvenimo istoriją parodyti savo kanale. Nicki yra tarptautinė žvaigždė, bet vis dar ne visi žino, kokia įkvepianti ir nuostabi yra tikroji jos gyvenimo istorija, ir mes negalime sulaukti, kada galėsime pasidalyti ja su pasauliu“, – sakė „ABC Family“ atstovė Karey Burke.

„Tai vienas iš unikaliausių nuotykių, kuriems esu pasiryžusi, – sakė pati Nicki Minaj. – Negalėčiau labiau didžiuotis ir džiaugtis tuo, kad bendradarbiausiu su nuostabių žmonių grupe ir duosiu pasauliui kai ką labai ypatingo.“

Nicki Minaj / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Serialas apie Nicki Minaj gyvenimą bus filmuojamas šią žiemą Kvinso rajone Niujorke, kur reperė užaugo. Pavadinimo dar neturintis serialas koncentruosis apie laikotarpį, kuomet reperės šeima imigravo į JAV iš gimtojo Trinidado ir Tobago dešimtajame dešimtmetyje. Seriale bus rodoma, kaip Nicki Minaj augo Kvinse ir kaip vystėsi jos asmenybė bei potraukis muzikai, galiausiai ją padaręs pasaulinio lygio žvaigžde.

Nicki Minaj / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Skaitykite daugiau